بسیج پیشتاز دفاع و پیشرو در خدمت است

امام جمعه دماوند گفت: در همه فتنه‌هایی که دشمنان برای نظام اسلامی ما ایجاد کردند، بسیج پیشتاز دفاع از مردم بوده و کارنامه پر افتخاری دارد.

حجت‌الاسلام کاظم فتاح دماوندی در گفتگو با خبرنگار سرویس فرهنگی پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، با اشاره سالروز تشکیل بسیج مستضعفان به فرمان امام خمینی (ره)، اظهار کرد: بسیج سازمانی فراگیر، داوطلبانه و مردمی است که برای مقابله با تهدیدات فرهنگی، نظامی، اقتصادی دشمن آماده خدمت است.

وی بیان کرد: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب فرمودند مجاهدت‌های جوانان در میدان‌های سخت از جمله دفاع مقدس با ذکر و دعا و روحیه برادری و ایثار همراه شد، پس از انقلاب، صف نوبت برای اردوهای جهادی و بسیج سازندگی از هزاران جوان داوطلب و فداکار آکنده شد.

امام جمعه شهرستان دماوند افزود: بسیجی نیروی آماده به کاری است که در هر عرصه‌ای که نظام اسلامی احتیاج پیدا کرد، فورا حضور پیدا کند و با قدرت به مردم خدمت کند، حمایت و دفاع از اصول قطعی اسلام از وظایف بسیج است، بسیجی اجازه نمی‌دهد اسلام ضعیف و غریب شود و بسیجی بودن یعنی مسلمان واقعی و مدافع اسلام.

حجت‌الاسلام فتاح دماوندی عنوان کرد: دفاع هشت ساله بسیجیان از کشور در مقابل تهاجم دشمن بعثی و خدمت همه جانبه به مردم در طول ۴۴ سال گذشته از افتخارات بسیج مردمی ماست که از تاریخ این کشور پاک نخواهد شد.

وی یادآور شد: در همه فتنه‌هایی که دشمنان برای نظام اسلامی ما ایجاد کردند، بسیج پیشتاز دفاع از مردم بوده و کارنامه پر افتخاری دارد.

امام جمعه شهرستان دماوند تصریح کرد: خدمت به مردم در واکسیناسیون‌های بهداشتی فراگیر، خدمت به نظام در بحران‌های طبیعی ناشی از سیل و زلزله و محافظت از انقلاب در فتنه‌ها و اغتشاشات و دفاع از کشور در برابر تهاجم نظامی دشمن از افتخارات بسیج است.

حجت‌الاسلام فتاح دماوندی عنوان کرد: دست مهربان بسیجیان برای کمک به نیازمندان باز و مشت آهنین آن‌ها برای درهم کوبیدن دشمنان آماده است، بسیجیان مصداق مومنینی هستند که در قرآن کریم به «أَشِدَّاءُ عَلَی الْکُفَّارِ رُحَمَاءُ بَیْنَهُمْ» اشاره شده است.

انتهای خبر/*

کد خبر 761256

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =