آمریکا هزینه جنایات صهیونیست‌ها را پرداخت می‌کند

وزیر دفاع گفت: حضور آمریکا و برخی از کشورهای اروپایی در منطقه عکس‌العمل تمامی منطقه از جمله محور مقاومت را به‌ دنبال خواهد داشت و توصیه می‌کنم این کشورهای بیگانه منطقه را ترک کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، امیر محمدرضا قرایی آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به فشارهای گسترده از سوی کشورهای مختلف در حوزه‌های سیاسی و اقتصادی به رژیم صهیونیستی و حامیانش هشدار داد و اظهار کرد: مردم منطقه شاهد خواهند بود که این رژیم غاصب و کودک‌کش کاملاً سرنگون می‌شود و امنیت واقعی به منطقه ما برمی‌گردد.

وی درباره جنگ غزه، بیان کرد: وقتی عملیات طوفان الاقصی شروع شد، رژیم صهیونیستی در همه حوزه‌ها غافلگیر شد و کاملاً در ورطه سقوط قرار گرفت و این یعنی یک «شکست سنگین».

وزیر دفاع کشورمان ادامه داد: این عملیات باعث شد که رسماً این رژیم منحوس در ابعاد مختلف از جمله سیاسی و نظامی و سایر حوزه‌ها دچار فروپاشی شود و آمریکایی‌ها به‌ شکل جدی احساس خطر کنند که این رژیم به‌ طور کامل در حال ساقط شدن است لذا به حمایت از این رژیم اقدام کردند و برخی از کشورهای اروپایی نیز آنها را در این راه همراهی کردند.

امیر آشتیانی با بیان اینکه این منطقه به‌ دلیل عبور خطوط انتقال انرژی محیطی بسیار مهم، استراتژیک و حساس است، خاطرنشان کرد: حضور آمریکا و برخی از کشورهای اروپایی در منطقه، عکس‌العمل تمامی منطقه از جمله محور مقاومت را به‌ دنبال خواهد داشت و توصیه می‌کنم این کشورهای بیگانه منطقه را ترک کنند و به‌ دنبال ایجاد تنش نباشند.

وی با اشاره به اشتباهات راهبردی و خطاهای محاسباتی آمریکا به‌ خصوص در منطقه افزود: برای تمام دنیا اثبات شده است که رژیم صهیونیستی یک رژیم جنایتکار است و بزرگترین اشتباه آمریکا نیز حمایت از این رژیم کودک‌کش است و باید بدانند حتماً هزینه این همه جنایت را پرداخت خواهند کرد.

منبع: تسنیم

انتهای خبر/

کد خبر 761267

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =