رژیم صهیونیستی؛ منفور و شکست خورده!

امروز نه تنها روابط با رژیم صهیونیستی با کشورهای دنیا عادی‌سازی نشده، بلکه به رژیمی منفور تبدیل شده و نشانه‌های انزجار از رژیم صهیونیسیتی و حامیان آن همه جا آشکار است،

به گزارش پایگاه خبری «تهران نیوز»، مهدی سالاریه، کارشناس مسائل سیاسی در یادداشتی نوشت: بر اساس معاهدات بین‌المللی حمله به بیمارستان‌ها، مدارس، مساجد، بازار، نانوایی‌ها و کاروان‌های تشییع‌کننده پیکرهای شهدا نه تنها پیروزی نیست بلکه جنایت جنگی است.

همه کشورهایی که از این رژیم حمایت می‌کنند به خصوص کشورهای عربی، بدانند همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: «اینها روی اسب بازنده شرط‌بندی کرده‌اند.»، یقین بدانند و مطمئن شوند رژیم صهیونیستی زودتر از ۲۵ سالی که رهبر انقلاب نوید دادند، محو و نابود خواهد شد.

این رژیم کودک‌کُش در مدت نزدیک به دو ماه که از عملیات طوفان‌القصی می‌گذرد، انواع و اقسام جنایت‌ها را مرتکب شده تا شکست خود را ترمیم کند اما دنیا می‌بیند صهیونیست‌ها شکست خورده‌اند، زیرا حمله به کودکان و حمله به زنان پیروزی نیست.

رژیم صهیونیستی ادعا می‌کرد طبقات پائین بیمارستان الشفای غزه مقر فرماندهی حماس است اما کدام سند و مدرک را توانست ارائه دهد، با نشان دادن پنج اسلحه کلاشینکف و پنج نارنجک رسوایی خود را بیشتر کرد و عملا مضحکه مردم آزاده دنیا شد.

امروز نه تنها روابط رژیم صهیونیستی با کشورهای دنیا عادی‌سازی نشده، بلکه به رژیمی منفور تبدیل شده و نشانه‌های انزجار از آن و حامیانش همه جا آشکار است.

این روزها به کرات دیده‌ایم که در مقابل کاخ سفید آزادی‌خواهان از مردم مظلوم غزه حمایت می‌کنند، در میادین ورزشی تمام دنیا ورزشکاران با لباس‌های منقش به پرچم فلسطین به میدان می‌روند ولی جای تاسف است نهادهای بین‌المللی که باید مدافع حقوق بشر باشند و وظیفه‌شان تامین امنیت بین‌المللی است، یا سکوت کرده‌اند و یا فقط آمار می‌دهند.

متاسفانه سازمان‌های حقوق بشر خجالت نمی‌کشند مرتب آمار می‌دهند این تعداد کودک، زن و پیر و این همه خانه ویران شده است، حقیقت این است که مردم جهان از شما عمل به ماموریت ذاتی خودتان را می‌خواهند، مردم این اخبار را در تلویزیون‌ها می‌بییند، قطع کردن اکسیژن کودکان و قطع آب بیماران در بیمارستان‌ها قطعا پیروزی نیست.

سازمان‌های به اصطلاح حقوق بشر که نزدیک به ۷۸ سال است تشکیل شده‌اند باید از حقوق بشریت دفاع کنند، کدام دفاع‌ها را کرده‌اند، آیا اگر در یک کشور اروپایی فقط بر سر یک کودک شبیه جنایتی که بر کودکان غزه وارد شده می‌آمد دنیا را به هم نمی‌زدند، در غزه در برابر جنایت‌ها علیه مردم مظلوم از نهادهای بین‌المللی همچون سازمان حقوق بشر و دبیرکل سازمان ملل صدایی برنمی‌آید.

مردم جهان می بینند اگر در یک مجلس دبیرکل سازمان ملل از حماس و مردم مظلوم غزه دفاع کرده است، بلافاصله نماینده رژیم صهیونیستی اعتراض می‌کند و او هم حرف خود را سریع پس می گیرد! اما همه می دانیم که فلسطین یک کشور عرب و مسلمان است و سازمان همکاری اسلامی به‌خاطر اهانت به مسجدالاقصی و آتش زدن آن در سال ۱۹۶۹ میلادی برپا شده ، اما امروز متاسفانه دربرابر این همه جنایت فقط سکوت کرده و صدایش درنمی‌آید. امروز ملت‌های اروپایی از مسلمانان حمایت می‌کنند اما از حاکمان کشورهای مسلمان خبری نیست.

این نسل چه حرفی برای نسل‌های آینده خواهد داشت، نسل آینده خواهند گفت در مقابل چشمانتان بیش از دوازده هزار نفر و حدود پنج هزار کودک را سلاخی کردند ولی شما صدایتان درنیامد، آمریکا در سواحل دریای مدیترانه و غزه با کشتی‌های جنگی و ناو جنگی آمد و از ارتشی که ادعا دارد چهارمین ارتش مقتدر دنیا است در مقابل یک گردان حمایت کرد، آیا عزت بالاتر از این می‌شود؟

در مقابل یک گردان ابرقدرت دنیا آمده و حمایت‌هایی می‌کند موشک، بمب، پول و دلار می‌دهد، نیروهای زمینی آمریکا آمده و کمک می‌کنند ولی در این مدت نتوانسته‌اند کاری کنند و بلاخره مجبور به پذیرش آتش بس با شروط حماس شدند، پذیرش آتش‌بس با شروط حماس را بی شک می توان شکست این رژیم خون‌ریز و پیروزی مقاومت فلسطین دانست.

قطعاً مظلومیت و آه کودکانی که پدر و مادر خود را از دست داده و نیز خون‌های ریخته شده مظلومان دامن این رژیم را خواهد گرفت و با عنایت خدا به‌زودی نابودی آن را مشاهده خواهیم کرد رژیم نامشروعی که پیگیر خاورمیانه جدید بود و در پروتکل‌های خود تسلط بر کل کره خاکی را در ذهن می‌پروراند، امروز حتی از خودش و جغرافیایی که کشورهایی که استکبار ظالمانه در اختیارش قرار داده‌اند، نتوانست دفاع کند، انشالله به زودی شاهد از بین رفتن این غده سرطانی خواهیم بود . این وعده الهی است که خون بر شمشیر پیروز است.

انتهای خبر/

کد خبر 761271

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =