انقلاب اسلامی تا سرنگونی همه ابرقدرت‌ها پیش خواهد رفت

شهید «محمود دوست‌علیان» در قسمتی از وصیت‌نامه خود نوشته است: با همه این دشمنی‌ها، انقلاب اسلامی عزیز هم‌چنان به پیش خواهد رفت تا سرنگونی همه ابرقدرت‌ها و جهان‌خواران و دشمنان اسلام؛ ان‌شاءالله.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظات‌مان با شهید «محمود دوست‌علیان»

بسم الله الرحمن الرحیم

با درود به امام زمان حجت‌بن‌الحسن‌العسکری (عج) و با درود فراوان به رهبر کبیر انقلاب اسلامی و نایب به حقش، امام زمان و فرمانده کل قوا و با درود به تمام شهیدان از اول تا حال به خصوص شهدای کربلاهای ایران.

انقلاب اسلامی عزیز ما که در روز ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ به پیروزی رسید و این روز را ایام یوم‌الله نامیدند، همان انقلابی که آرزوهای ابرقدرت‌های چپ و راست را به نابودی کشاند.

زمانی ابرقدرت غرب می‌گفت که تمام جهان زیر نظر و یوغ من است و تا من هستم تا قدرت غرب است اجازه نخواهم داد در دنیا انقلابی به وجود آید و این مستضعفین از زیر استعمار و استثمار نجات یابند و از طرفی نیز شرق تجاوزگر، دشمن خدا و اسلام و مسلمین و مستضعفین هم ادعا می‌کرد در دنیا انقلابی به وقوع نخواهد پیوست مگر انقلاب کمونیستی شوروی.

اما شاهد بودیم چطور انقلاب اسلامی به یاری الله و رهبری امام و یاری مردم مسلمان ایران به پیروزی رسید و به منحرفان و جنایت‌کاران فهماند ایدئولوژی و مکتبی در جهان وجود دارد که از همه این‌ها بالاتر است و انقلاب اسلامی عزیز ما برخلاف مخالفت و جلوگیری ابرقدرت‌ها ان‌شاءالله به جهان صادر خواهد شد و اسلام را که در جهان غریب است [را] به جهانیان خواهیم شناساند.

این اسلام یار و یاور مستضعفان جهان بوده و انقلاب ما ادامه خواهد یافت تا ظهور ولی عصر که صاحب اصلی انقلاب حجت‌ابن‌الحسن (عج) است.

بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، ابرقدرت‌ها چون دیدند انقلاب ما ملی و میهنی نیست و اسلامی و جهانی است به دنبال سنگ انداختن جلوی چرخ انقلاب بوده و قصد نابودی انقلاب ما را دارند؛ آن‌ها هر حیله‌ای زده و خواهند زد؛ اما موفق نشده و نخواهند شد.

این ابرقدرت‌ها صدام خائن و کافر و نادان را یاری کردند که به میهن اسلامی ما حمله کند؛ اما غافل از آنکه خدا هست و ما توانستیم در همان روزهای اول جلویش او را بگیریم و او یک وجب جلوتر نتوانست پیشروی کند و مردم مسلمان و ارتش و سایر ارگان‌ها و نهادها برای دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی به جبهه‌ها اعزام شدند تا درسی به صدام و کفر جهانی بدهند که دیگر چنین فکری به سرش نزند و امام نیز فرمودند: «چنان سیلی به صدام خواهیم زد که از جا بلند نشود».

با همه این دشمنی‌ها، انقلاب اسلامی عزیز هم‌چنان به پیش خواهد رفت تا سرنگونی همه ابرقدرت‌ها و جهان‌خواران و دشمنان اسلام. ان‌شاءالله.

من از بازماندگان و دوستان و کسانی که با من بودند می‌خواهم راه حسین (ع) و یاران او را بروند و بدانند راه خمینی همان راه حسین (ع) است پس پیرو ولایت فقیه باشند و نگذارند که آسیبی به این انقلاب برسد و پیروزی رزمندگان اسلام را که فرمانده آن‌ها امام زمان است هر چه زودتر پیش آید.

انتهای خبر/

کد خبر 761314

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =