آموزش سالانه ۷۰۰ دانشجو در دانشگاه آزاد پردیس

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس گفت: سالانه حدود ۷۰۰ تا ۸۰۰ دانشجو در رشته‌های مختلف از این دانشگاه دانش‌آموخته می‌شوند که با آنان در باشگاه فارغ‌التحصیلان ارتباط داریم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، حسین اصغری شیوایی روز دوشنبه در مراسم جشن دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس با با بیان اینکه در این دانشگاه حدود پنج هزار دانشجو در رشته‌های مختلف مشغول به تحصیل هستند، اظهار داشت: برگزاری این مراسم فرصتی است تا دانشجویان در کنار هم قرار گیرند و برای آینده برنامه‌ریزی کنند.

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس به دلیل قرارگیری در ناحیه و منطقه پارک فناوری پردیس، مأموریت ویژه در حوزه فناوری دارد.

این مسئول ادامه داد: در این دانشگاه رشته‌های مهندسی برق، مکانیک، عمران ، معماری و رشته پر اهمیت حقوق را داریم که نزدیک به یک‌هزار دانشجو در رشته حقوق مشغول به تحصیل هستند.

اصغری شیوایی توضیح داد: با توجه به مأموریت ویژه دانشگاه در حوزه فناوری و بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده، آموزش گرایش‌های تخصصی در حوزه «حقوق فناوری» و «هوش مصنوعی و حقوق» را در دستور کار قرار دادیم تا موضوعاتی که کشور درآینده نزدیک به آنها نیاز دارد را پوشش دهیم.

وی خاطرنشان کرد: مرکز رشد پارک فناوری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس مستقر هست تا دانشجویان بتوانند از این فرصت برای راه‌اندازی کسب و کار خود در این فضا استفاده کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس افزود: استفاده از فرصت بهره‌وری از مرکز رشد پارک فناوری یکی از مزیت‌ها و برتری‌های این دانشگاه نسبت به سایر دانشگاه‌ها است.

اصغری شیوایی با اشاره به کارکرد جشن دانش‌آموختگی برای دانشجویان، بیان داشت: در این مراسم موارد برای دانشجویان توضیح داده می‌شود تا بتوانیم در چرخه کاملی که دانشجویان و دانش‌آموختگان در آن حضور دارند، ارتباط خود را با دانشگاه حفظ کنند و خدمات متقابل داشته باشند و از برخی مزایای دانشگاه هم در این دوران استفاده کنند.

شهرستان پردیس با جمعیتی بیش از ۴۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

منبع: ایرنا

انتهای خبر/

کد خبر 761340

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =