دروغ‌گوها روسیاه شدند

رئیس سازمان بسیج جامعه مهندسین کشاورزی استان تهران گفت: امپراتوری دروغ با حمایت مالی و سیاسی آمریکا و رژیم صهیونیستی، سال‌ها در حال فعالیت علیه جمهوری اسلامی ایران که اکنون با شکست مفتضحانه‌ای مواجه شده است.

موسی چهارداغی رئیس سازمان بسیج جامعه مهندسین کشاورزی استان تهران در گفتگو با خبرنگار سرویس سیاسی پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، درباره عوامل شکل‌گیری و شکست امپراتوری دروغ، اظهار کرد: بزرگ‌ترین عامل تشکیل‌دهنده مورد حمایت رژیم صهیونیستی و آمریکا است.

وی بیان کرد: بزرگ‌ترین عوامل تشکیل‌دهنده امپراتوری دروغ کسانی بودند که از آمریکا و رژیم صهیونیستی پول دریافت می‌کردند تا وجهه ایران را خراب کنند، اما با توجه‌ به شناخت مردم از ماهیت آن‌ها و عدم همراهی، همچنان دروغگوها نمی‌خواهند حقیقت را باور کنند.

رئیس سازمان بسیج جامعه مهندسین کشاورزی تهران با مروری بر فتنه سال گذشته، بیان داشت: مردم به چشم دیدند که حقیقت با چه کسانی است، دشمنان انقلاب اسلامی دروغ‌هایی را به‌ نظام نسبت داده و تهمت‌هایی زدند و اما نتوانستند آن‌ها را ثابت کنند.

چهارداغی شکست امپراتوری دروغ و عوامل آن را مفتضحانه عنوان و خاطرنشان کرد: علی‌نژاد از فعال‌ترین دروغگوی‌های ضدایران از آمریکا تذکری دریافت می‌کند که دیگر قابل حمایت نیست و باید اسم، چهره و حتی مکان زندگی خود را تغییر دهد.

وی در همین رابطه ادامه داد: شبکه فارسی‌زبان «منوتو» دیگر رسانه امپراتوری دروغ گفته بود ایران اسلامی برف سال آینده را نخواهد دید، اما همه دیدند که موضوع برعکس شده و اگرچه دروغگوها خواستند به مردم ایران ضربه‌ بزنند، اما در تحقق هدفشان موفق نبودند.

رئیس سازمان بسیج جامعه مهندسین کشاورزی تهران عملکرد برخی از مسئولان را در راستای اهداف دشمنان انقلاب اسلامی دانست و مطرح کرد: زمانی که مسئولی در عمل نمی‌تواند وعده‌های خود را محقق کند با دروغ‌پردازی‌ اقدام به توجیه عملکرد خود نموده و به امپراتوری دروغ کمک می‌کند.

چهارداغی دروغ را سست و ناپایدار معرفی کرد و گفت: عملکرد مناسب، صداقت و نشست‌های تبیینی عوامل تأثیرگذار در شکست و نابودی امپراتوری دروغ هستند.

وی ملت ایران را باغیرت، شجاع و ناموس‌پرست توصیف و خاطرنشان کرد: بزرگ‌ترین عامل شکست امپراتوری دروغ در ایران، هدایت‌های ولی‌امر مسلمین امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) بوده و به دنیا ثابت شده که با وجود این رهبر حکیم هیچ قدرتی نمی‌تواند به کشور ما نزدیک شود.

انتهای خبر/

کد خبر 761412

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =