به سخنان ضدانقلاب گوش فرا ندهید

شهید «حمیدرضا واعظی‌زاده» در وصیت‌نامه خود آورده است: فقط به خدا دل ببندید، انقلاب را به شما می‌سپرم، به سخنان ضدانقلاب گوش فرا ندهید و با تمام توان از اسلام دفاع کنید که خدا شما را یاری می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، شهید «حمیدرضا واعظی‌زاده» در سال ۱۳۴۷ در کرمان به دنیا آمد. وی دوران دبیرستان را در مدرسه امام خمینی (ره) گذراند و زمان حمله دشمن به ایران، اولین بار سال سوم دبیرستان بود که به جبهه حق علیه باطل اعزام شد و هم‌زمان با حضور در جبهه ادامه تحصیل داد.

حمیدرضا در سال ۱۳۶۵ در کنکور سراسری شرکت و در دانشگاه پذیرفته شد و سرانجام در سال ۱۳۶۵ در عملیات کربلای ۴ به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

فرازی از وصیت‌نامه شهید «حمیدرضا واعظی‌زاده» را می‌خوانیم:

خدایا! روی سیاهم را بر زمین نزن، عاشقان تو روانه شهادتگاه شدند، ولی من از قافله عقب مانده و هنوز در این ماتمکده به حسرت نشستم.

خداوندا یاری فرما تا درس بخوانم. توفیق رفتن به جبهه و یاری کردن دین اسلام و شهادت در راه خود را نصیبم فرما، تا دیگر در غوغای محشر شرمنده نباشم و همواره در جهت رضای تو گام بردارم.

خدایا! سخت شرمنده‌ام. چه بسیار گناهانی که انجام دادم و تو می‌توانستی مرا به آنها عذاب کنی، ولی دائماً به من لطف و محبت کردی.

خدا را خدا را! فقط به خدا دل ببندید. انقلاب را به شما می‌سپرم. به سخنان ضدانقلاب گوش فرا ندهید و با تمام توان از اسلام دفاع کنید که خدا شما را یاری می‌کند.

پدر، مادر! هرگز نتوانستم جبران محبت‌ها و زحمت‌های شما را بکنم و چه بسیار شما را رنجاندیم، امیدوارم مرا بخشوده و عفو فرمائید.

خواهرانم! همچون زینب صبور باشید و تقوای الهی را پیشه کنید، برادرم! دل از دنیای فانی بردار و به خدا دلبسته شو، که بسیار مهربان است. اسلام را عزیز بدار و اسلحه‌ام را بردار و تا نابودی دشمنان اسلام از پای ننشینید و برایم دعا کن.

سفارش من به شما این است که، بیشتر با خدای خود به مناجات بپردازید. دل‌های خود را با تلاوت قرآن و ذکر خدا زنده نگه دارید، وقت را غنیمت شمارید. تا فرصت دارید خود را برای خدا خالص گردانید.

انتهای خبر/

کد خبر 761425

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =