دست از توسعه برنداشته و درگیر حواشی نمی‌شویم

رئیس جمهور کشورمان گفت: دست از توسعه برنمی‌داریم، قطار پیشرفت در حال حرکت است و دشمن نخواهد توانست آن را متوقف و یا حرکتش را کُند کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی صبح امروز در آئین افتتاح ایستگاه مترو شهر پرند، اظهار کرد: سال گذشته در جریان بازدید از پروژه مترو پرند وعده دادم که در یک سال کار به سامان برسد و این مهم محقق شد، از این‌رو از همه کارگران، مهندسان، مشاورران، پیمانکاران، مدیران حوزه‌های مختلف، وزیر راه و شهرسازی، استاندار تهران، شهردار و اعضای شورای شهر تهران در به سامان رسیدن این پروژه تقدیر و تشکر می‌کنم.

وی بیان کرد: سال گذشته قول دادم که مسیر ریل‌گذاری و ایستگاه ساخته شده و به بهره‌برداری برسد و امروز بیش از آنچه که وعده داده شد بود، عمل شد و به جای یک مسیر، دو مسیر ریلی احداث و افتتاح شده است تا نشان دهد دولت صادق‌الوعد است و به وعده‌های داده شد عمل می‌کند و اینها برای مردم نشاط ایجاد می‌کند که احساس کنند دولت و مسئولان در کنارشان هستند و دغدغه آنها را درک کرده و با همه توان به دنبال اجرایشان هستند.

رئیس جمهور کشورمان توسعه حمل و نقل، سفر آسان، ایمن و ارزان را از ضرورریات توسعه‌یافتگی در هر منطقه خواند و افزود: علاوه بر اجرای مترو پرند، چند ایستگاه، واگن و خط مترو به تهران افزوده و کارهای بسیاری در این مدت کوتاه انجام شده است.

آیت‌الله رئیسی تصریح کرد: تسهیل رفت و آمد برای مردم تهران و به ویژه مناطق اطراف تهران و اتصال آنها با مرکز بسیار اهمیت دارد و در دولت به این مهم اهمیت می‌دهیم تا توسعه حمل و نقل سفرهای بین شهری و شهری را تسهیل کنیم، در آینده نیز در حوزه حمل و نقل در جاده‌های اتصالی زمینی و توسعه ناوگان هوایی برنامه‌هایی در دست اجرا است.

قطار پیشرفت در حال حرکت است

وی خاطرنشان کرد: با وجود همه تهدیدها و تحریم‌های دشمنان، دست از توسعه برنمی‌داریم و نیروها در سراسر کشور با همه قوت مصمم هستند که این توسعه را ادامه دهند، قطار پیشرفت در حال حرکت است و دشمن نخواهد توانست آن را متوقف و یا حرکتش را کُند کند، همانگونه که در حوزه کارهای دانش‌بنیان و توسعه‌یافتگی گام‌های بلندی برداشته شده است.

رئیس جمهور کشورمان با تاکید بر پرهیز دولت از پرداختن به حواشی، گفت: در متن کار هستیم و با استفاده از ظرفیت و توان بسیجی و جهادی نیروها در سراسر کشور به دنبال اجرای پروژه‌ها و افزایش میزان ارائه خدمات به مردم هستیم.

آیت‌الله رئیسی با اشاره به سخنان روز گذشته رهبر انقلاب اسلامی در جمع بسیجیان، تاکید کرد: با روحیه جهادی و بسیجی کارها را به جلو خواهیم برد و با تکیه بر این روحیه خدمات خود به مردم را سرعت می‌بخشیم.

انتهای خبر/

کد خبر 761432

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =