چهار هزار و ۳۸۰ واحد مسکن مهر پرند افتتاح شد

با حضور رئیس جمهور کشورمان، چهار هزار و ۳۸۰ واحد مسکن مهر در شهر پرند به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، صبح امروز و پس از افتتاح ایستگاه مترو پرند، آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور کشورمان در ادامه برنامه‌های خود در سفر به شهر پرند، چهار هزار و ۳۹۰ واحد مسکن مهر این شهر را افتتاح کرد.

گفتنی است، طرح مسکن مهر شهر جدید پرند از سال ۱۳۸۸ و به منظور احداث بیش از ۹۵ هزار واحد مسکونی آغاز شده بود که در زمان شروع فعالیت دولت سیزدهم، حدود ۱۰ هزار واحد آن نیمه تمام بود.

آیت‌الله رئیسی در جریان سفر به شهر پرند در ۱۷ آذر ماه سال گذشته، بر ضرورت تسریع در روند تکمیل واحدهای نیمه کاره تاکید کرده بود.

علاوه بر تکمیل و افتتاح بیش از ۶ هزار واحد مسکن مهر پرند در سال گذشته، امروز و پس از گذشت یک سال از سفر پیشین آیت‌الله رئیسی، ۴ هزار و ۳۸۰ واحد مسکن مهر دیگر در این شهر به بهره‌برداری رسید.

گفتنی است، از مجموع ۹۵ هزار واحد، با احتساب واحدهایی که امروز به افتتاح رسید، تاکنون بیش از ۹۴ هزار واحد مسکن مهر در پرند احداث و تحویل صاحبان آن‌ها شده است.

مسکن مهرهای باقی‌مانده اکثرا توسط تعاونی‌ها برای ساخت آن‌ها اقدام شده و به واسطه مشکلات حقوقی و کمبود منابع ناشی از مشکلات مدیریتی در تعاونی‌ها اجرایی نشده‌اند.

لازم به ذکر است، مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی برای تشکیل کمیته‌ای به منظور رفع مشکلات این واحدهای مسکن مهر دستور داده است.

انتهای خبر/

کد خبر 761439

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =