جزئیات دستگیری شهردار لواسان از زبان دادستان

دادستان شهرستان رباط‌ کریم گفت: تحقیقات در خصوص تخلفات و فساد مالی شهردار سابق رباط‌ کریم و سایر دستگیرشدگان ادامه دارد و ممکن هست به دستگیری‌های جدید هم منتهی شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، محمد یوسف‌وند دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رباط‌ کریم با تایید دستگیری شهردار لواسان (شهردار سابق رباط‌ کریم) اظهار کرد: اتهام و دستگیری شهردار سابق رباط‌ کریم مربوط به پرونده‌های سابق بعضی از اعضای شورای شهر و برخی از کارمندان شهرداری، معاونین شهردار رباط‌ کریم بوده است.

وی در ادامه با توجه به تحقیقات و در دست بررسی بودن پرونده فساد شهرداری رباط‌ کریم بیان کرد: در ادامه بررسی‌های پرونده‌های قبلی به اسناد جدیدی در راستای تخلفات و فساد مالی شهردار رباط‌ کریم دست پیدا کردیم که حسب دستور بازپرس با قرار بازداشت موقت دستگیر و هم‌اکنون در زندان به سر می‌برد.

دادستان رباط‌ کریم تاکید کرد: بازداشت وی ارتباطی با سمت وی در شهرداری لواسان ندارد.

یوسف‌وند در ادامه در خصوص برخورد با فساد گفت: دستگاه قضائی با هیچ کس و هیچ مقامی در هر سمتی که باشد تعارف ندارد و در این مسیر به هر مسئولی برسد که مرتکب فساد یا جرمی شده باشد، با شدت برخورد خواهد شد.

وی در پایان گفت: تحقیقات در خصوص تخلفات و فساد مالی شهردار سابق رباط‌ کریم و سایر دستگیرشدگان ادامه دارد و ممکن هست به دستگیری‌های جدید هم منتهی شود.

دادستان رباط‌ کریم در پایان ضمن اعلام اینکه با تکمیل تحقیقات و صدور احکام افراد دستگیرشده، ان‌شاءالله گزارش آن را به مردم عزیز خواهیم داد، تصریح کرد: از مردم درخواست می‌کنیم تا اگر با فساد و یا جرم و تخلفاتی که در دستگاه‌ها و نهادهای مختلف مواجه می‌شوند به دستگاه قضا اعلام کنند تا مورد رسیدگی قرار گیرد.

منبع: فارس

انتهای خبر/

کد خبر 761452

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =