شکست «امپراتوری دروغ» با نوچه‌های ریز و درشت

«امپراتوری دروغ» در بزنگاه‌ها سر بر می‌آورد تا خودی نشان دهد، اما هر بار از ملت ایران شکست می‌خورد، به راستی این شکست‌های فضاحت‌بار دشمنان را خسته نکرده است؟

به گزارش «پایگاه خبری تحلیلی «تهران‌نیوز»، حسین بوذری، فعال رسانه‌ای در یادداشتی نوشت: «حقیقت»،«آزادگی» و «جهانی شدن» هدف امپراتوری دروغ و تفرقه برای بدنام کردن انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی بوده و هست.

در فتنه سال گذشته نیز دشمن از همین حربه برای خالی کردن کینه خود استفاده کرد، حربه‌ای که در نهایت به خودشان بازگشت و ملت ایران بار دیگر ثابت کرد در مسیر اهداف انقلاب اسلامی با احدی شوخی ندارد.

البته بودند برخی عوام زودباور و جوانان هیجان‌زده که فریب دشمن را خوردند که البته عده‌ای از آنان در میانه راه کنار کشیدند و رهنمودهای حکیمانه و عالمانه مقام معظم رهبری نیز جوانان هیجان‌زده را که در دام دشمن قرار گرفته بودند، نجات داد.

اما برخی عوام غرب‌زده که از عاقبت فتنه آمریکایی-صهیونیستی سال ۱۴۰۱ خبر نداشتند، همچنان بر طبل رسوایی خویش دمیدند و با پول‌های سرویس‌های جاسوسی غرب و آمریکا نشان دادند ملت ایران و انقلاب اسلامی ذره‌ای برای آنان اهمیت ندارد.

اما خروش ملت انقلابی و شهادت‌طلب در راه خدا فتنه و تفرقه دشمنان را از اساس برچید و مردم ایران بار دیگر نشان دادند که انقلاب اسلامی، جمهوری اسلامی و مولایشان یعنی رهبر معظم انقلاب اسلامی خط قرمزشان است.

آنچه از فتنه آمریکایی ـ صهیونیستی سال ۱۴۰۱ ماند، بدنامی و رسوایی برای دشمنان خارجی و فریب‌خوردگان داخلی بود و این ملت ایران بود که همچون همیشه پرچم انقلاب اسلامی را در دست گرفت و فریاد زد که این پرچم را مولایشان و ولی‌فقیه زمان یعنی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) به دست آقا و مولایمان یعنی حضرت ولی‌عصر عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف خواهند داد و تا آن روز باشکوه انقلاب اسلامی پابرجا بوده و خواهد بود.

امپراطوری دروغ و تفرقه که رسوای عالم شده، هرچند وقت یک‌بار سر از خاک بیرون می‌آورد تا خودی نشان دهد و بر اساس ذهنیتش انقلاب اسلامی را دچار مشکل کرده و آن را از بین ببرد و در این راه رسانه‌های غربی و غول‌های رسانه‌ای که پادوها و نوچه‌های اربابانشان در غرب هستند، به همراهی سلطنت‌طلبان و اپوزیسیون خارج از کشور که خائنان ایران محسوب می‌شوند به کمک‌شان آمدند تا خودی نشان دهند، مانند آنچه دروغ بزرگ درباره عراق و افغانستان گفتند.

همین رسانه‌های غربی و نوچه‌های منافقین و رهبران غرب حمله آمریکا به عراق و افغانستان را توجیه‌پذیر دانستند، همان رسانه‌هایی که خبرنگاران و گزارشگران‌شان با پشت کردن به مملکت اسلامی به آغوش غرب پناه بردند و بازیگر نقش اول ترویج دروغ و نفاق شدند، تا اربابان سر تا پا ظالم و جنایتکار را در راه پیشبرد اهداف به ثمر نشاندن «دروغ» و «نفاق» یاری کنند.

در فتنه آمریکایی ـ صهیونیستی سال ۱۴۰۱ پنج خبرگزاری ضدایرانی بیش از ۳۹ هزار دروغ منتشر کردند، عددی عجیب که سر آدم از شنیدن آن سوت می‌کشد، کینه دشمنان علیه ملت ایران تمامی ندارد و این کینه تا ابد خواهد بود، چراکه از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون دشمنان هر بار علیه ملت ایران به پا خاسته‌اند شکست سخت و ذلت‌باری خورده‌اند و این ملت ایران است که در این رویارویی‌ها با وجود تمامی دشواری به پیروزی نهایی دست یافته‌ است.

فتنه آمریکایی ـ صهیونیستی سال ۱۴۰۱ حاصل جنگ ترکیبی دشمن علیه ملت ایران بود، حتی دولت‌های غربی که اختلافاتی با یکدیگر داشتند، در این جنگ با یکدیگر همگام و متحد شدند تا انقلاب اسلامی را به قول خودشان سرنگون کنند، اما زهی خیال باطل، از زمان پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان ریز و درشت علیه ملت ایران قد علم کردند، اما نتیجه چه شده، اینکه دشمنان به ذلت و خواری افتاده‌اند و این انقلاب اسلامی است که با هدایت داهیانه مقام معظم رهبری همچنان استوار باقی مانده است.

امپراتوری دروغ یعنی آمریکا، حال چرا؟ چون دولت آمریکا الکس جونز نویسنده، مستندساز و تئوری‌پرداز را که منتقد سیاست‌های آمریکاست را به بهانه‌های واهی به پرداخت جریمه یک میلیارد دلار محکوم می‌کند، اما از رسانه‌های دروغ‌پردازی مانند بی‌بی‌سی و ایران اینترنشنال با دلارهای خود حمایت می‌کند تا علیه ایران و انقلاب اسلامی اخبار دروغ منتشر کنند.

دشمنان بی‌هویت، فریبکار و دوستدار دروغ علیه ملت ایران کم نیستند و هرکدام تلاش دارند عقده خود را علیه این ملت انقلابی خالی کنند، اما به فرموده مقام معظم رهبری دشمنان هنوز ملت ایران را نشناخته‌اند و با اینکه فتنه‌های زیادی را علیه ما به راه انداخته‌اند، اما هر بار شکست مهلک و ذلت‌باری از ملت ایران و رهبرشان خورده‌اند، به طوری که هنوز جای سیلی ملت ایران بر صورت آمریکای جنایتکار، رژیم صهیونیستی کودک‌کُش، سلطنت‌طلبان، اپوزیسیون خارج‌نشین و ضدانقلاب دیده می‌شود.

انتهای خبر/*

کد خبر 761454

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =