دشمن سعی در ناکارآمد جلوه دادن انتخابات دارد

امام جمعه باقرشهر و کهریزک گفت: انتخابات مجلس برای کشور سرنوشت‌ساز بوده و دشمن از ماه‌ها قبل کار خود را آغاز کرده تا این انتخابات را ناکارآمد جلوه دهد.

به گزارش پایگاه خبری «تهران نیوز»، حجت‌الاسلام روح‌الله باقری امام جمعه باقرشهر و کهریزک در خطبه‌های نمازجمعه امروز بخش کهریزک گفت: از موارد دروغ گفتن که اشکال ندارد آشتی دادن دو مؤمن است و به اندازه ۷۰ سال عبادت ثواب دارد.

وی تأکید کرد: تقوا تنها عبادت نیست و عدالت نیز تقوا به‌شمار می‌رود، امیدوارم از کسانی باشیم که عبادت و عدالت را در کنار یکدیگر رعایت کنیم.

خطیب جمعه بخش کهریزک اظهار کرد: رعایت تقوا به مراتب سخت‌تر و دشوارتر از ایمان بوده و امروز جنگ، جنگ تشخیص اولویت است که در دولتی‌ها باید ببینیم اولویت فرهنگ است یا اقتصاد و حواشی.

باقری متذکر شد: از دولت آیت‌الله رئیسی ممنونیم که حاشیه‌ها را کنار گذاشته و به اولویت‌های مردم رسیدگی می‌کند؛ کما اینکه ما در دولت‌های پیشین و در ۱۰ سال گذشته از بسیاری اولویت‌ها عقب ماندیم که جبران آن زمان می‌برد.

وی مطرح کرد: در آستانه انتخابات هستیم که برای کشور سرنوشت‌ساز بوده و دشمن از ماه‌ها قبل کار خود را آغاز کرده تا انتخابات ایران اسلامی را ناکارآمد جلوه دهد.

امام جمعه باقرشهر و کهریزک افزود: هرچند از نمایندگان در این منطقه گلایه‌مندیم، اما برای اقتدار کشور پای انتخابات بیاییم و افراد اصلح را انتخاب کنیم، پردرآمدترین منطقه در استان تهران همین منطقه باقرشهر و کهریزک است؛ آیا مردم به فراخور این درآمد، رفاه و زندگی مناسبی دارند؟

باقری افزود: فردی که دود این منطقه را می‌خورد و آسیب‌های اجتماعی و ترافیک را متحمل است، آیا از برکات این منطقه نیز استفاده می‌کند؟

وی بیان کرد: نماز جمعه یکی از تریبون‌ها است، اما عوامل مؤثر دیگر، مانند نماینده مجلسی که در شمال تهران سکونت دارد نیز این موارد را فریاد می‌زند یا اصلاً این درد را درک نمی‌کند؟

امام جمعه باقرشهر و کهریزک یادآور شد: در آلودگی اخیر چند شهر تعطیل بودند که باقرشهر و کهریزک از این دست شهرهای آلوده بود؛ این بخش معضلات دیگری مانند فاضلاب را نیز داراد که باید نمایندگان و مسئولان شهری توجه ویژه داشته باشند.

انتهای خبر/*

کد خبر 761464

برچسب‌ها

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =