دولت‌های تأمین‌کننده نفت رژیم صهیونیستی و شرکای تجاری آن خجالت بکشند

امام جمعه موقت ورامین گفت: برخی دولت‌های مسلمان منطقه حامی صهیونیست‌ها هستند، این دولت‌ها باید خجالت بکشند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «تهران‌نیوز»، حجت‌الاسلام سید محسن محمودی در خطبه‌های نماز جمعه ورامین با اشاره به برخی از ساخت و سازهای غیرمجاز در این شهر گفت: از مواضع خوب استاندار محترم در حوزه برخورد با تخلفات در مورد ساخت و سازها تشکر می‌کنم.

وی اضافه کرد: باید با ترک فعل‌ها در خصوص ساخت و سازهای غیر مجاز برخورد شده و مردم شاهد اقدام عملی در این خصوص باشند.

امام جمعه موقت ورامین سپس با اشاره به دیدار بسیجیان با مقام معظم رهبری بیان کرد: هرکس که افتخار دارد، بسیجی است به نشانه‌های بسیجی بودن که توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی مطرح شد توجه کند.

محمودی با بیان اینکه جنبه فراملی و فرامرزی بسیج هسته‌های مقاومت جهانی را تشکیل می‌دهد، افزود: امروز آمریکایی‌زدایی از منطقه آغاز و دوگانه مقاومت و تسلیم در منطقه حاکم شده است و این نتیجه تفکر فراملی و فرامرزی بسیج است. مقام معظم رهبری به بسیج توصیه می‌کند، کسانی که مبانی و اصول اسلام و انقلاب و ولایت فقیه را قبول دارند برادر شما هستند و بایستی از دو قطبی‌های کاذب پرهیز شود.

امام جمعه موقت ورامین با بیان اینکه دایره بسیجی‌گری را باید افزایش داد با اشاره به جنگ غزه گفت: جنایات صهیونیست‌ها در طول تاریخ بشر بی‌سابقه است، پس از هفت روز آتش‌بس مجدداً شاهد شروع حملات هوایی به غزه هستیم.

محمودی با بیان اینکه جنگ غزه اوضاع درون رژیم فاسد صهیونیستی را به شدت دچار آشفتگی کرده است، گفت: نتانیاهو برای نگهداری خود و دولتش جنایت می‌کند، اما یقین بدانید هرچقدر هم این جنایات طول بکشد در نهایت رژیم صهیونیستی در برابر عزم مردم غزه و مقاومت شکست خواهد خورد.

امام جمعه موقت ورامین ادامه داد: اکنون محبوبیت حماس در برابر ملت فلسطین افزایش یافته است، عملیات طوفان‌الاقصی و مقاومت جانانه حماس و ملت فلسطین دستاوردهای بزرگی داشته است، امروز شاهد تغییر چهره رژیم صهیونیستی حتی در کشورهای غربی هستیم، بسیاری از سلبریتی‌های غربی از فلسطین دفاع و جنایات صهیونیست‌ها را محکوم کرده‌اند.

محمودی گفت: امروز متأسفانه برخی از دولت‌های مسلمان منطقه حامی صهیونیست‌ها هستند، تأمین‌کننده نفت رژیم صهیونیستی، آذربایجان بوده و ترکیه شریک سوم تجاری رژیم صهیونیستی است، آیا این دولت‌ها خجالت نمی‌کشند، البته ملت ترکیه مواضع خوبی داشتند، اما اگر حاکمان دروغگو ترکیه راست می‌گفتند ارتباط تجاری با رژیم جعلی صهیونیستی را قطع می‌کردند.

وی سپس به دهم آذر و سالروز شهادت آیت‌الله مدرس و روز مجلس اشاره کرد و گفت: باید مجلس در نظام اسلامی مدرس‌گونه عمل کند، مقام معظم رهبری از این مجلس به عنوان مجلس انقلابی یاد کردند. ضمن اینکه مجلس اقدامات خوبی داشته باید از ظرفیت مجلس در بعد نظارتی بیش از پیش بهره برد. مجلس باید قدرتمند ورود کرده و از مسئولین در خصوص اجرای قوانین سوال کند.

خطیب جمعه ورامین گفت: وضعیت نابسامان فعلی در حوزه عفاف و حجاب قابل قبول نیست، چرا برخی مدیران شجاعانه به میدان نمی آیند، چرا از حق دفاع نمی‌کنیم. قوانین خوبی در حوزه عفاف و حجاب داریم که باید عملیاتی شود و مجلس بایستی در بعد نظارتی بیش از پیش ایفای نقش کند.

محمودی سپس ضمن تقدیر از رئیس جمهور در خصوص افتتاح مترو پرند، گفت: در خصوص مترو ورامین نیز باید بگوییم مترو روی کاغذ به خوبی پیش رفته است و حالا وقت عمل به وعده‌ها است، مردم ورامین افتخار پیشکسوتی در انقلاب را دارند، باید وعده‌هایی که به مردم در این خصوص داده شده عملیاتی شود.

انتهای خبر/*

کد خبر 761466

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =