ساخت و سازهای غیرمجاز خط قرمز شهرداری پرند است

سرپرست شهرداری پرند با بیان این که ساخت و سازهای غیرمجاز خط قرمز شهرداری پرند است، از برخورد قاطع با تخلفات در این حوزه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران‌نیوز»، مجتبی مرادی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با تأکید بر اینکه رعایت قوانین ساخت و ساز خط قرمز شهرداری پرند است از برخورد قاطع با هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز از جمله احداث طبقه مازاد، تغییر کاربری و… خبر داد و افزود: اداره کنترل و نظارت ساختمانی شهرداری پرند با نظارت مستمر بر ساخت و ساز در صدد است که میزان تخلف در سطح شهر را به حداقل ممکن برساند تا کمترین آسیب به نظام شهرسازی شهر زده شود.

سرپرست شهرداری پرند افزود: از این رو با احداث طبقه مازاد، تغییر کاربری و سطح اشغال خارج از عرف و… مقابله خواهد شد و در چند روز اخیر با این رویکرد از احداث یک طبقه مازاد بر پروانه ساخت در فاز سه جلوگیری و مطابق قانون برخورد گردید. همچنین یک واحد مسکونی که قصد تغییر کاربری به تجاری را داشت، پلمب شد.

مرادی با بیان اینکه هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز خط قرمز شهرداری پرند است، خاطر نشان کرد: با متخلفان ساختمانی بدون اغماض و مطابق مقررات و قوانین برخورد و از فعالیت آنها با قاطعیت جلوگیری می‌شود و شهر می‌بایست براساس طرح جامع و اسناد بالادست ساخته شود.

سرپرست شهرداری پرند در خاتمه اظهار داشت: رهایی نظام مالی شهرداری‌های کشور از درآمد ناپایدار و تکیه آن بر یک نظام مالی پایدار تنها راه نجات شهرهای کشور از تخلفات ساختمانی می‌باشد. شهرداری پرند سعی دارد با ریل گذاری و تسهیل سرمایه گذاری بخش خصوصی بتواند در راستای تحقق این هدف گام بردارد.

منبع: مهر

انتهای خبر/*

کد خبر 761469

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =