روایتگری اول مانع موج‌سواری دشمن در جامعه می‌شود

مسئول بسیج دانشجویی استان تهران روایتگری اول در جریانات مختلف کشور توسط رسانه‌های داخلی را مهم‌ترین عامل جلوگیری از هرگونه التهاب‌آفرینی در جامعه عنوان کرد.

ناصر بخشی مسئول بسیج دانشجویی استان تهران در گفتگو با خبرنگار سرویس سیاسی پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، درباره اهمیت و جایگاه رسانه در مبارزه با امپراتوری دروغT اظهار کرد: بیان روایت اول توسط رسانه‌های خودی دشمن را شکست خواهد داد.

وی بیان کرد: یکی از سیاست‌هایی که دشمن برای سیطره بر جهان انجام می‌دهد، ایجاد امپراتوری دروغ در بستر رسانه‌ها است، تا بتواند اخبار راست و دروغ را با هم تلفیق کرده و در هم آمیخته و خبرهای کذب و نادرست را در جوامع وارد کند، آنگونه که تشخیص واقعیت و دروغ کاری دشوار باشد.

مسئول بسیج دانشجویی استان تهران درباره بهره‌برداری‌های امپراتوری دروغ در جوامع مختلف، عنوان کرد: این موضوع تنها مختص ایران نبوده، بلکه در کشورهای دیگر نیز قابل‌ مشاهده است، آنگونه که دشمنان با ابزار رسانه و ترفند و فریب‌کاری توانسته‌اند افکار عمومی را به دست بگیرند.

بخشی با اشاره به نقش‌آفرینی رسانه‌های تحت سلطه امپراتوری دروغ در فتنه سال گذشته، مطرح کرد: همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند، اگر دشمن فعالیت رسانه‌ای سال گذشته خود را در هر کشور دیگری اجرا می‌کرد قطعاً فضای سیاسی آن کشور تغییر می‌یافت.

وی درباره نقش رسانه در شکست امپراتوری دروغ، تصریح کرد: رسانه‌ها می‌توانند نقش بسیار مهمی در تبیین‌گری و مقابله با دروغ‌پراکنی‌های دشمنان ایفا کرده و شرایط را به نحوی فراهم کند که قدرت تشخیص واقعیت از کذب و دروغ مهیا شود، همانگونه که درایت و رهنمودهای مقام معظم رهبری و تبیین نیروهای انقلابی منجر به شکست جریان دروغ شد.

مسئول بسیج دانشجویی استان تهران در همین رابطه ادامه داد: درصورتیکه رسانه‌های کشورمان بتوانند روایت اول را به دست بگیرند، دشمن دیگر نمی‌تواند دروغ‌های خود را به مردم القاء کند، البته نمونه آن را در ماجرای رخ داده برای آرمیتا گراوند دیدیم که با روایتگری درست و به‌موقع رسانه‌های داخلی، از ایجاد التهاب در جامعه جلوگیری شد.

بخشی جهاد تبیین را مهم‌ترین عامل و ابزار شکست امپراتوری دروغ دانست و خاطرنشان کرد: جهادی که به تعبیر مقام معظم رهبری یک فریضه مهم، قطعی و فوری است که همه ما به‌ویژه نخبگان و خواص در این عرصه ورود کرده و رسانه‌ها، آگاهی‌های لازم را به مردم اطلاع‌رسانی کنند.
انتهای خبر/

کد خبر 761484

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =