دستگیری ۲ شرور عربده‌کش در شهرری

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری دو شرور که اقدام به عربده‌کشی، شرارت، ضرب و جرح شهروندان و ایجاد رعب و وحشت در محدوده حسن‌آباد ری می‌کردند، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، محمدقاسم طرهانی روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه اقدامات و رفتارهای اراذل و اوباش باعث تشویش اذهان عمومی و القاء حس ناامنی در جامعه می‌شود؛ به نارضایتی مردم در این رابطه اشاره و اظهار کرد: پلیس با جدیت با برهم‌زنندگان نظم و امنیت عمومی مقابله و تحت هیچ شرایطی اجازه نمی‌دهد افرادی نظم و امنیت جامعه را برهم بزنند.

وی در ادامه با اشاره به شناسایی و دستگیری دو شرور و اراذل و اوباش سابقه دار سطح یک در عملیات هوشمندانه و مقتدرانه مأموران انتظامی کلانتری ۱۷۶ حسن‌آباد، افزود: شروران دستگیرشده که با نزاع و درگیری، عربده‌کشی و ضرب و جرح شهروندان باعث رعب و وحشت در بین مردم شده بودند، در اقدامی غافلگیرانه در مخفیگاهشان در محدوده حسن‌آباد با شلیک چند گلوله دستگیر و در برابر اقتدار پلیس به زانو درآمد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری با بیان اینکه دستگیری این شرور باعث رضایتمندی مردم و تقدیر آنان از عملکرد مقتدرانه پلیس را موجب گردید، بیان کرد: متهمان دستگیرشده که دارای سوابق متعدد شرارت و سرقت می‌باشند جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

طرهانی در پایان با اشاره به اینکه برهم زدن نظم، امنیت و آرامش شهروندان خط قرمز پلیس است، تاکید کرد: پلیس اجازه جولان دادن به اراذل و اوباش را نخواهد داد.

منبع: ایرنا

انتهای خبر/

کد خبر 761558

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =