اصلاح ۲۵۰ متر شبکه آبرسانی روستای امین‌آباد

مدیر ناحیه ۱۷ شهریور آب و فاضلاب تهران با اشاره به اصلاح شبکه آبرسانی روستای امین‌آباد گفت: طی ۵۰ سال گذشته هیچ پروژه‌ای در این منطقه اجرا نشده است.

بهروز محمدزاده مدیر ناحیه ۱۷ شهریور منطقه ۶ شرکت آب و فاضلاب تهران در گفتگو با خبرنگار سرویس اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، درباره اصلاح شبکه آبرسانی روستای امین‌آباد از توابع شهرری، اظهار کرد: پس از ۵۰ سال این شبکه اصلاح می‌شود.

وی در ادامه افزود: این پروژه با حمایت مالی دهیاری روستای امین‌آباد اجرایی شده که طی ۵۰ سال گذشته پس از اجرای اولین شبکه آبرسانی در این منطقه هیچ‌کس اقدام به اصلاح توزیع شبکه آبرسانی نکرده است.

مدیر ناحیه ۱۷ شهریور آب و فاضلاب تهران درباره علت تأخیر در اصلاح شبکه بیان داشت: اجرای کار و حفاری به علت کوهستانی و سنگلاخی بودن این منطقه، بسیار سخت بوده که به همین دلیل تاکنون درباره اصلاح شبکه اقدامی صورت نگرفته است.

محمدزاده درباره اجرای این پروژه عنوان کرد: با توجه‌ به بافت فرسوده شبکه فعلی آبرسانی، قطع آب، افت فشار، شکستگی‌های متعدد در شبکه عمده‌ترین مشکلاتی است که شرایط زندگی برای اهالی این روستا را با چالش مواجه کرده بود.

وی در همین رابطه ادامه داد: به علت شکستگی‌های زیاد در شبکه فعلی امکان آلودگی‌های آب وجود داشته که با پیگیری‌های همکاران اداره آب و فاضلاب و دهیاری روستای امین‌آباد این شبکه توزیع به‌ صورت استاندارد در حال اجرا است.

مدیر ناحیه ۱۷ شهریور آب و فاضلاب تهران در تشریح اجرای این پروژه، مطرح کرد: طول شبکه در حال اجرا ۲۵۰ متر بوده که با توجه‌ به شرایط منطقه، به‌ اندازه اجرای دو کیلومتر شبکه آبرسانی در شرایط معمولی برای این پروژه باید توان و انرژی در نظر گرفت.

محمدزاده این اقدام را گامی مثبت در ارائه خدمات به مردم دانست و خاطرنشان کرد: با اجرای این پروژه از شکستگی‌های متعدد جلوگیری شده، سطح کیفیت آب شرب مردم ارتقاء یافته و فشار آب در شرایط استاندارد خواهد بود.

انتهای خبر /

کد خبر 761588

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =