۵۰ هزار تن آسفالت در معابر شهرری توزیع شد

شهردار شهرری از اجرای عملیات آسفالت مکانیزه در محورهای پرتردد و معابر اصلی و فرعی خبر داد و گفت: در راستای طرح نهضت آسفالت از ابتدای سال تاکنون، آسفالت‌ریزی معابر از مرز ۵۰ هزار تن گذشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز» و به نقل از شهرداری منطقه۲۰ تهران (شهرری)، رضا شنگی روز سه‌شنبه با اشاره به اهمیت بهسازی معابر، تسهیل تردد، رسیدگی به مطالبات شهروندان و ارتقاء ایمنی در معابر شهر، اظهار داشت: با تلاش شبانه‌روزی حوزه فنی و عمرانی و ادارات عمران نواحی این منطقه، از ابتدای سال تاکنون ۵٠ هزار تن آسفالت در معابر توزیع شد.

وی با اشاره به اجرای عملیات نهضت بهسازی و روکش آسفالت در معابر نواحی هفتگانه افزود: با هدف دستیابی به استانداردهای قابل قبول، پیش‌بینی تناژ ۶ ماهه اول سال محقق شد و تا پایان سال ۷۲ هزار و ۵٠٠ تن اجرایی می‌شود.

این مسئول ادامه داد: عملیات بهسازی معابر با اجرای روکش اساسی آسفالت (تراش و روکش، مکانیزه) و لکه‌گیری (روکش دستی) با توجه به نوع فرسودگی معبر اجرا شد.

شنگی با تاکید بر اهمیت نگهداشت معابر شهر در ایجاد سهولت تردد عابرین و وسایل نقلیه افزود: عملیات بهسازی معابر بر اساس پیشنهاد معتمدان محلی، گزارشات مردمی در سامانه‌های ۱۳۷ پلاس و کارشناسی نواحی انجام می‌شود.

منطقه ۲۰ (شهرری) جنوبی‌ترین منطقه شهری شهرداری تهران است و دارای پنج ناحیه داخل محدوده و دو ناحیه خارج محدوده و ۲۱ محله است.

این منطقه در جنوبی‌ترین نقطه شهری واقع شده است و از شمال به بزرگراه آزادگان، از شرق به بزرگراه امام علی (ع)، از جنوب به بزرگراه آوینی و از غرب به مبارک‌آباد و صالح‌آباد محدود می‌شود.

انتهای خبر/

کد خبر 761594

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =