شهادتم را به خود تبریک می‌گویم

بسیجی شهید «حسین ملاحسینی» در وصیت‌نامه خود آورده است؛ در تشییع جنازه من پیروان ولایت فقیه، آن که جهادگر است و ندای رهبر را لبیک می‌گوید شرکت کند، نه آن که فقط ندای رهبر را می‌شنود و عمل نمی‌کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، شهید «حسین ملاحسینی» در سال ۱۳۴۴ در یکی از روستاهای استان کرمان به دنیا آمد. در حالی که مسئول مخابرات گردان ۴۱۷ لشکر ثار الله کرمان بود. در منطقه «ماهوت عراق» بر اثر بمباران راکت‌های دشمن سال ۶۶ به شهادت رسید.
گزیده‌ای از وصیت‌نامه دانشجوی شهید «حسین ملاحسینی» را در ادامه می‌خوانید:
بسم الله الرحمن الرحیم
و قاتلو هم حتی لا تکون فتنه .. جنگ، جنگ تا رفع فتنه در جهان.
الله اکبر، الله اکبر، یا زهرا، یا حسین. به نام الله آنکه خالق است، سلام برمهدی موعود و سلام برامام امت خمینی بت‌شکن، درود بر امت قهرمان اسلامی ایران.
بر من است این سعادت ....... راه من راه شهادت

خدایا، پروردگارا، ربا، معبودا، مرا رساندی به آن که و به آنچه که خود می‌خواستی، مرا رساندی به جای که سعادتی است که باورم نمی‌شد شهادتم رابر خود تبریک می‌گویم.

در تشییع جنازه من پیروان ولایت فقیه شرکت کنند و غیر آن نباشد، در تشییع جنازه‌ام آن که جهادگر است شرکت کند و غیر آن نباشد، آن که ندای رهبر را لبیک می‌گوید شرکت کند، نه آن که فقط ندای رهبر را می‌شنود و عمل نمی‌کند.‌ ای رهبر بزرگوار ای خمینی کبیر دلم می‌خواست همیشه در رکابت باشم، ولی خدا خواست زودتر بروم و این وصیت را می‌گویم که شما فرهنگیان مسلمان، دانش‌آموزان ادامه‌دهندگان راه ما باشید، جنگ و جهاد برای اسلام است، بجنگید مثل شیر و به بعثی‌ها اجازه ندهید که کوچکترین اثری از ظلم و ستم باشد.

همیشه خداوند را به یاد داشته باشید و به یاد او انجام وظیفه کنید.‌ ای پدر ‌بزرگوار مرا ببخش که اگر در زندگی خلافی از من سرزده، ای مادر عزیز و مهربانم خجالت می‌کشم که با تو حرف بزنم، ولی چاره‌ای ندارم، چون که خدا خواسته ما نیز در را او گام برداریم،‌ای مادر عزیز چه سختی‌ها کشیدی تا این که من به این سن رسیدم و تحصیل کردم، ولی خدا این گونه برایم خواسته است. پس خداحافظی می‌کنم.

خانواده‌ام برای بنده هر چه نماز بخوانید کم است و اعلام کنید اگر کسی ریال پولی از من طلبکار است بدهید. اگر به کسی آزاری رسانده‌ام ببخشید و اگر به کسی بدی کردم حلال کنید.

اطاعت از امر امام خمینی (ره) و اطاعت از امر ولایت فقیه تکلیف است.
(خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار)
کوچک شما حسین

انتهای خبر/

کد خبر 761598

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =