شکست امپراتوری دروغ با ابزار قوی شدنی است

مسئول بسیج حقوقدانان استان تهران شکست امپراتوری دروغ را کار بسیار سختی دانست و گفت: برای این مهم نیازمند نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای بسیار قوی هستیم.

مهدی خرسند، مسئول بسیج حقوق‌دانان استان تهران در گفتگو با خبرنگار سرویس سیاسی پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز» با اشاره به جایگاه و اهمیت رسانه از صدر اسلام تاکنون، اظهار کرد: از قدیم‌الایام همواره رسانه تأثیرگذار بوده و هست، همانگونه که در صدر اسلام از «منبر» به‌عنوان یک رسانه برای بیان موضوعات روز به مردم استفاده می‌کردند.

وی امپراتوری دروغ را متعلق به یهود و در راستای اهداف آن عنوان و بیان کرد: سردمداران همه رسانه‌های بزرگ دنیا یهودیان هستند و همواره استفاده از ابزار رسانه و فعالیت‌های رسانه‌ای آن‌ها بر پایه دروغ بوده است.

مسئول بسیج حقوقدانان استان تهران درباره روند فعالیت‌های امپراتوری دروغ، بیان داشت: پس از حمله رژیم صهیونیستی به بیمارستان المعمدانی و شهادت هزاران فلسطینی، رسانه‌های دروغ برای تطهیر چهره خون‌خوار رژیم صهیونیستی، یک‌صدا اعلام کردند که بیمارستان توسط موشک حماس و به اشتباه مورد اصابت قرار گرفته است، شاید بتوانند ازا ین طریق نگاه جهانی را نسبت به جنایات این رژیم موقت تغییر دهند.

خرسند سپس به راهکارهای مبارزه و مقابله با امپراتوری دروغ پرداخت و مطرح کرد: برای شکست دروغگوها باید ظرفیت‌های خود را به‌اندازه تمام ظرفیت رسانه‌ای دشمن افزایش دهیم، به‌طوری‌که در ابعاد نرم‌افرازی و سخت‌افزاری آن‌قدر قدرتمند شویم که بتوانیم پیاممان را به دنیا رسانده و منتقل کنیم.

وی در همین رابطه ادامه داد: برای مقابله با امپراتوری دروغ نیازمند نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای بسیار قوی هستیم، بنابراین باید در سکوها و بسترهای پیام‌رسانی خود را قوی کرده و شرایطی را فراهم کنیم که فعالیتمان در بستر فضای مجازی به همه دنیا عرضه و ارائه شده و نقشی تاثیرگذار در این زمینه ایفا کنیم.

مسئول بسیج حقوق‌دانان استان تهران امپراتوری دروغ را شکست‌خورده دانست و تصریح کرد: پس از فتنه سال گذشته، اکنون شاهد غیرفعال شدن یکی از رسانه‌های بزرگ فارسی‌زبان و همچنین انتقال دفتر یکی دیگر از رسانه‌های جریان دروغ از انگلیس به آمریکا و پس از آن به رژیم صهیونیستی هستیم.

خرسند با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در راستای جهاد تبیین به‌منظور شکست رسانه‌ای دشمن، خاطرنشان کرد: به فرموده معظم‌له این یک فریضه فوری، قطعی و لازم است که ما باید این جهاد تبیین را بیشتر برای افراد خاکستری جامعه و مخالفین با نظام و انقلاب اجرایی کرده تا بتوانیم آن‌ها را به سمت جمهوری اسلامی ایران سوق دهیم.

انتهای خبر/

کد خبر 761608

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =