پلیس ترکیه تتلو را تحویل ایران داد

نخستین تصویر پس از دستگیری
کد خبر 761611
۱۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۵
پلیس ترکیه تتلو را تحویل ایران داد

امیرحسین مقصودلو ملقب به تتلو که در ترکیه به‌ علت شکایت‌های خصوصی متعدد بازداشت شده بود، ساعتی پیش در مرز بازرگان تحویل ایران شد و بلافاصله با دستور قضائی بازداشت شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، امیرحسین مقصودلو ملقب به تتلو که چند سال اخیر در استانبول ترکیه زندگی می‌کرد ساعتی پیش توسط پلیس ترکیه در مرز بازرگان تحویل ایران شد و بلافاصله با دستور قضائی بازداشت شد.

لحظاتی پس از بازداشت او، مقام قضائی در استان آذربایجان غربی در خصوص تحقیق از اتهامات انتسابی متهم را تفهیم اتهام کرد و در جهت تکمیل تحقیقات تحویل ضابط قضائی داد.

بنابر این گزارش؛ شکات خصوصی این خواننده غیرمجاز شکایت‌های متعددی در دستگاه قضائی علیه وی ثبت کرده بودند، مهمترین شکات این فرد نوجوانان زیر ۱۸ سال و خانواده‌هایشان هستند.

تتلو طی سال‌های اخیر اقداماتی گسترده را در جهت گسترش فساد و فحشا بین جوانان و نوجوانان داشته است. این خواننده بیشتر آثار سال‌های اخیرش مغایر با اصول اخلاقی بوده است تا حدی که در زمره هیچ‌ یک از آثار هنری قرار نمی‌گیرند.

فساد اخلاقی و رفتاری تتلو در مدت حضورش در ترکیه تا حدی پیش رفت که او در هیچ یک از پلت‌فرم‌های شبکه‌های اجتماعی اجازه اداره حساب کاربری را ندارد و مطابق قوانین نمی‌تواند اکانت مستقیم با هویت خود داشته باشد.

تتلو در طول مدت اقامت خود در ترکیه بارها تلاش کرد در کشورهای اتحادیه اروپا کنسرت برگزار کند که به‌ علت قوانین این اتحادیه امکان ورود به این کشورها را نداشت.

یکی از مهمترین اقدامات تتلو در گسترش فساد و فحشا فراخوان برای حضور نوجوانان زیر ۱۸ سال در محل زندگی‌اش در استانبول بوده است، تتلو به همین علت در زمان حاضر شکات زیادی داخل ایران دارد که شکایت علیه وی ثبت کرده‌اند.

پلیس ترکیه تتلو را تحویل ایران داد

منبع: تسنیم

انتهای خبر/

کد خبر 761611

برچسب‌ها

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =