رئیس جمهور جمعه به استان البرز می‌رود

استاندار البرز با اعلام آماده شدن این استان برای میزبانی از رئیس جمهور ‌، گفت: جمعه ۱۷ آذرماه رئیس جمهور ‌و بریخ اعضای هیأت ‌دولت در استان البرز حضور می‌یابند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، مجتبی عبداللهی در آیین آغاز به کار ستاد پاسخگویی سامانه سامد ویژه سفر دوم رئیس جمهور به استان البرز، ضمن دعوت مردم برای حضور پرشور در میزبانی از رئیس جمهور و هیأت دولت، افزود: اکنون میزهای خدمت ۳۱ اداره کل با حضور نمایندگان ویژه وزراء در سطح استان البرز فعال شده و آماده پاسخگویی به مردم به صورت حضوری شده‌اند.

وی تاکید کرد: این میزهای خدمت از امروز چهارشنبه ۱۵ آذر ماه تا جمعه ۱۷ آذر ماه از ساعت هشت صبح تا ۱۸ در ادارات مربوطه پذیرای مردم هستند.

استاندار البرز یادآور شد: همچنین ستاد سامانه سامد ۱۱۱ دولت به منظور ارائه خدمات الکترونیکی به متقاضیان فعال شده و این ستاد نیز از امروز چهارشنبه ۱۵ آذر ماه تا جمعه ۱۷ آذر ماه از ساعت هفت و نیم صبح لغایت ۲۱ (به صورت تماس برخط ۱۱۱) در خدمت مردم شریف استان است.

عبداللهی اضافه کرد: بیش از یک هزار نفر دراین سامانه مشغول خدمات‌دهی به مردم شده‌اند به طوری که در هر شیفت سامانه سامد ۲۰۰ کاربر فعال و پاسخگو هستند و در کنار آنها جمع بسیاری نیز امور پردازش و ثبت مکاتبات مردمی با ریاست جمهوری را انجام می‌دهند.

وی ادامه داد: علاوه بر سامانه برخط سامد، وبگاه ۱۱۱.ir نیز برای ثبت کلیه درخواست‌ها، پیشنهادات، انتقادات و... مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در راستای خدمات‌دهی مطلوب پیش‌بینی شده است.

استاندار البرز تاکید کرد: مطالبات مردم دراین روزها جمع‌آوری شده و پس از پایان سفر در روزهای عادی پاسخ داده می‌شود.

مراسم استقبال از رئیس جمهور از جلوی امامزاده حسن (ع) است.

وی با اشاره به اینکه مراسم استقبال از رئیس جمهور از مقابل امامزاده حسن (ع) کرج است، گفت: مردم می‌توانند در مسیر امامزاده حسن (ع) تا مصلی نماز جمعه کرج رئیس جمهور محبوب و عزیز خود را ملاقات کنند.

عبداللهی اضافه کرد: تمام تلاش تیم ارتباطات مردمی برآن است که شرایط برای ارائه خواسته‌ها و مطالبات فراهم شود و تمام امکانات دراین زمینه به دست گرفته شده است.

لازم به ذکر است برای شماره‌گیری از تلفن ثابت و همراه، نیازی به گرفتن کد نیست.

منبع: تسنیم

انتهای خبر/

کد خبر 761614

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =