دستگیری مأموران قلابی خیابان هاشمی تهران

سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری دو مأمور قلابی در محله غیاثی حین ارتکاب جرم خبر داد و گفت: تاکنون چند مال‌باخته شناسایی شده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، رسول بهرامی سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری پایتخت اظهار کرد: در پی دریافت اخباری و مراجعه شهروندان به کلانتری ۱۱۴ غیاثی مبنی بر اخاذی توسط دو مرد جوان با عنوان مامور در خیابان میرهاشمی تهران رسیدگی به موضوع و دستگیری متهمان در دستور کار عملیات کلانتری ۱۱۴ غیاثی قرار گرفت و تحقیقات میدانی را آغاز کردند.

وی با بیان اینکه مأموران در تحقیقات و پی‌جویی‌های انتظامی مشخصات متهمان و ساعات حضور آن را شناسایی کردند، افزود: تیم مجربی از مأموران به محل مورد نظر مراجعه و در حال گشت‌زنی، متهم با همان مشخصات اعلامی را در حال ارتکاب جرم و اخاذی از شهروندی داخل پارک مشاهده کردند و سریعاً وارد عمل شده و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه مامور قلابی دستگیر شد و در بررسی اولیه از متهم کارت شناسایی جعلی و تجهیزات پلیسی کشف شد.

سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری پایتخت ادامه داد: با بازجویی از متهم دستگیر شده، مخفیگاه عامل اصلی که خود را سرکلانتر ششم معرفی میکرد شناسایی و با اخذ حکم ورود به منزل از مراجع قضائی وارد مخفیگاه شده و متهم را دستگیر و از مخفیگاه وی تعدادی گاز اشک‌آور و بیسیم کشف شد.

بهرامی با اشاره به تحقیقات بیشتر برای کشف جرائم احتمالی متهمان و شناسایی مال‌باختگان خاطرنشان کرد: متهمان به همراه پرونده در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند.

منبع: تسنیم

انتهای خبر/

کد خبر 761633

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =