شکست فتنه و اغتشاشات با بصیرت مردم رقم خورد

سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان ری گفت: شکست فتنه و اغتشاشات سال گذشته با بصیرت مردم رقم خورد و در ادامه میدان‌داران عرصه نفاق با یکدیگر درگیر شدند.

احمد شیخ‌محمدی سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان ری در گفتگو با خبرنگار سرویس سیاسی پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، با اشاره به جنگ ترکیبی و شیوه‌های مقابله با آن، اظهار داشت: برای جلوگیری از جنگ ترکیبی دشمن نیاز به پیشرفت در حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و تلاش شبانه‌روزی جامعه اطلاعاتی، انتظامی و امنیتی است.

وی بیان کرد: دشمن از هر فرصتی برای پیاده‌سازی اهداف خود در جهت براندازی نظام استفاده می‌کند و نقشه‌هایی شوم در سر دارد که در این میان شکست می‌خورد.

سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان ری عنوان کرد: دشمن نمی‌تواند با دروغ و کینه‌توزی و تأثیر بر افکار عمومی کاری از پیش ببرد اما درصدد است با تغییر در سبک زندگی و نشانه‌رفتن حجاب و عفاف بانوان به اهدافش برسد البته قطعاً شکست خواهد خورد.

شیخ‌محمدی افزود: شکست جنگ ترکیبی دشمن در گرو باورهای ایمانی، تعاملات راهبردی، همدلی، عدم دوقطبی‌سازی جامعه و وفاداری به نظام اسلامی است.

وی خاطرنشان کرد: اربعین، سیر و سلوکی اجتماعی و سیاسی است که دشمن با توطئه‌چینی و برنامه‌ریزی به دنبال این است حرکت عظیمی را به انزوا کشیده و یکی از پیروزی‌های ما در شکست جنگ ترکیبی دشمن پیاده‌روی جاماندگان اربعین است.

شیخ‌محمدی تأکید داشت: اقدامات رسانه‌ای یکی از اصلی‌ترین اهداف دشمن در جنگ نرم است که با تأثیرگذاری بر باورها و ارزش‌های یک ملت به دنبال یکی از روش‌های تهاجم فرهنگی یعنی بی‌اعتباری نظام سیاسی کشور است.

وی ادامه داد: شکست فتنه و اغتشاشات سال گذشته با بصیرت مردم رقم خورد و در ادامه میدان‌داران عرصه نفاق با یکدیگر درگیر شدند.

سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان ری تصریح کرد: جوانان نسبت به فکر و نظر دشمن آگاه‌تر شده و با افزایش بصیرت سرشاخه‌های فتنه و اغتشاشات را به درستی درک نمودند.

شیخ‌محمدی یادآور شد: دشمن سال گذشته با فتنه‌ای عظیم در پی براندازی نظام اسلامی بود که حضور مردم در راهپیمائی جاماندگان اربعین و مراسم تشییع شهدا امنیت باعث سرافکندگی دشمنان و شکست آن‌ها شد.

وی خاطرنشان کرد: با بصیرت، ولایت‌مداری، میهن‌پرستی، مقاومت، معرفت‌افزایی، دشمن‌شناسی و توجه نکردن به شایعات می‌توان در مقابل فتنه‌گران ایستاد.

سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان ری افزود: دشمن در همه‌ حال به دنبال تفرقه‌افکنی است، باید همیشه در صحنه حاضر بود و هم‌صدا با یکدیگر مقاصد کشور را پیش برد.

انتهای خبر/*

کد خبر 761652

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =