رسانه‌ها با حساسیت مسائل انتخاباتی را دنبال کنند

رئیس ستاد انتخابات شهرستان فیروزکوه گفت: مجلس آینده مجلسی است که می‌تواند سرنوشت مملکت را رقم بزند، بنابراین رسانه‌ها نسبت به مقوله انتخابات با حساسیت ویژه وارد شوند و مسائل را رصد کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران‌نیوز»، مهدی سالاریه، رئیس ستاد انتخابات فیروزکوه امشب در نشست خبری با اصحاب رسانه این شهرستان، اظهار کرد: بررسی صلاحیت‌ها در این دوره از انتخابات سه مرحله دارد، یک مرحله توسط هیأت اجرایی صلاحیت داوطلبان بر اساس استعلام‌ها بررسی خواهد شد.

وی عنوان کرد: مرحله بعدی هیأت نظارت مرکزی و استان است که ۵۰ روز فرصت بررسی صلاحیت داوطلبین را دارند و پس از اعلام نتایج در این مرحله، داوطلب ۷۲ ساعت فرصت اعتراض دارند و شورای نگهبان ۳۰ روز فرصت رسیدگی به اعتراضات را دارد.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان فیروزکوه خاطرنشان کرد: پس از این مرحله، داوطلبان مجددأ ۲۴ ساعت مهلت ثبت اعتراض دارند که به مدت یک هفته از سوی شورای نگهبان برای آخرین بار قابل بررسی است.

️سالاریه اشاره داشت: آخرین لیست دوم اسفند منتشر خواهد شد که لیست نهایی نامزدها خواهد بود و پیش از این زمان هر لحظه امکان تائید صلاحیت کاندیدا برای ورود به عرصه انتخابات وجود دارد و اگر در این زمان تخلفی از سوی داوطلبان صورت گیرد، در کمیته رسیدگی به تخلفات انتخاباتی بررسی و رسیدگی خواهد شد.

وی عنوان کرد: دشمن می‌کوشد مردم را نسب به نظام جمهوری اسلامی ناامید کند و این همواره از اهداف دشمن در ۴۰ سال گذشته این بوده، حال آنکه دولت انقلابی و مردمی سیزدهم در طول خدمت اقدامات بزرگی را انجام داده است.

️رئیس ستاد انتخابات فیروزکوه با اشاره به اینکه بسیاری از پروژه‌های راکد و تعطیل در فیروزکوه آغاز و یا تکمیل شده‌اند، گفت: دولت در این شهرستان بسیاری از مشکلات را حل کرده که از آن جمله می‌توان به آغاز عملیات اجرایی چهاربانده شدن محور فیروزکوه به سمنان پس از توقف چندین سال اشاره کرد.

سالاریه تصریح کرد: دولت در جریان سیل فیروزکوه پای کار آمد و بسیاری از دغدغه‌های مردم را برطرف کرد، هرچند مشکلاتی همچنان وجود دارد که برای رفع آن‌ها تلاش می‌شود.

وی اظهار کرد: انقلاب اسلامی نتیجه خون هزاران شهید است و ما وام‌دار شهدائیم و می‌کوشیم تا آخرین لحظه برای مردم کار و درست عمل کنیم، توقع ما از رسانه‌ها این است که مردم را نسبت به دستاوردهای انقلاب و فعالیت‌های نظام اسلامی آگاه سازند، به دنبال برجسته‌سازی اقدامات نیستیم بلکه هر آنچه انجام شده را به مردم نشان دهید.

️ررئیس ستاد انتخابات فیروزکوه تاکید کرد: ما باید مردم را نسبت به سرنوشت کشور حساس کنیم؛ مجلس آینده مجلسی است که می‌تواند سرنوشت مملکت را رقم بزند، بسیاری از ضعف‌ها را پوشش دهد و با رای مردم کاستی‌ها در دوره بعد قطعا حداقل خواهد شد؛ رسانه‌ها نسبت به مقوله انتخابات با حساسیت ویژه وارد شوند و مسائل را رصد کنند.

️️سالاریه خاطرنشان کرد: امروز انقلاب در نقطه عطف تاریخی قرار گرفته و با حضور مردم ثابت خواهیم کرد این مملکت و نظام جمهوری اسلامی به وسیله نفوذ عوامل دست‌نشانده خدشه‌دار نخواهد شد

انتهای خبر/*

کد خبر 761657

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =