امام خمینی زمینه‌ساز ظهور امام زمان (عج) است

در فرازی از وصیت‌نامه شهید «عزت‌الله عسگری» آمده است: امام خمینی زمینه‌ساز ظهور امام زمان (عج) است او نایب امام است و ولایت فقیه زمینه‌ساز ولایت معصوم است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، شهید عزت‌الله عسگری، پنجم فروردین ۱۳۴۳، در روستای باغموری از توابع شهرستان ازنا به دنیا آمد. دانشجو بود. به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت. ششم مرداد ۱۳۶۷، در شلمچه بر اثر اصابت ترکش به شهادت رسید. مزار وی در شهرستان اسلامشهر واقع است.

قسمتی از وصیت‌نامه شهید «عزت‌الله عسگری»:

این نوشته وصیت‌نامه بنده حقیر است وصیت‌نامه چکیده زندگی هر فرد است. شهادت می‌دهم که الله خالق همه عالم وجود می‌باشد می‌تواند من فیکون و می‌تواند کان لم یکن کند پس همه چیز را اوست. همه چیز اسم اوست و هیچ چیز در برابر مطلق او وجود ندارد زیرا عدد در برابر بی‌نهایت وجود ندارد.

شهادت می‌دهم بر عالم غیب و شهود روز جزا و بر حقانیت راه روشن انبیاء و اینکه رسول اکرم وجود کامل همه انبیاء است و شهادت می‌دهم بر ولایت علی بن ابیطالب و شهادت می‌دهم بر ولایت و امام بودن دوازده معصوم پاک و شهادت می‌دهم که آخرین آنان امام مهدی (عج) است و شهادت می‌دهم که امام خمینی زمینه‌ساز ظهور اوست و او نایب امام است و ولایت فقیه زمینه‌ساز ولایت معصوم است.

هر کس بخواهد در راه ما تلاش کند ما خودمان او را به راه راست هدایت می‌کنیم. حرکت بسیجی‌های علمی به وجود آمد تا تحت پرتو اسلام و در خط ولایت فقیه به دور از هر گونه گروه‌گرایی، وضعیت علمی و فرهنگی جامعه اسلامی را به حد استانداردهای لازم که یک جامعه مسلمان باید داشته باشد برسد. توقع آن را نیز داریم که مسئولین و دیگران در بر خورد با آنان بسیار جدی باشند.

به کلیه برادران و خواهران توصیه تهذیب نفس و تزکیه نفس دارم و به نظر حقیر بهترین راه آن شناخت و معرفت است به نظر ما حرکت امام خمینی دقیقاً مقدمه‌سازی ظهور امام عصر است لذا باید تقویت شود ظهور امام عصر یک مسئله کاملاً منطقی است و باید با شدت با خرافات و تیپ افسانه‌ای که برای ایشان درست شده مبارزه کرد.

با التماس و اشک و زاری تنها هیچ کاری صورت نمی‌گیرد در رابطه دانشکده دوست دارم که تذکر داده شود که بنده دانشجوی تنبلی نبودم بلکه دوست داشتم مشکلات جامعه اسلامی را از ریشه حل کنم، چون وقت نیست این نوشته را تمام می‌کنم.

انتهای خبر/

کد خبر 761670

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =