تحویل ۱۰ هزار واحد مسکن مهر پردیس تا پایان امسال

مدیرعامل شهر جدید پردیس گفت: با تلاش‌های انجام شده ۱۰ هزار واحد مسکن مهر پردیس پیش از اتمام سال تکمیل و تحویل داده خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز» و به نقل از وزارت راه و شهرسازی، خلیل محبت‌خواه درباره تکمیل واحدهای باقیمانده مسکن مهر در آن شهر جدید، اظهار کرد: از تعداد واحدهای باقی‌مانده مسکن مهر در شهر جدید پردیس به تعداد ۲۹ هزار و ۱۸۲ واحد، مهر ماه امسال ۱۰ هزار واحد تکمیل و با اجرای همه زیرساخت‌ها به متقاضیان تحویل شد.

وی بیان‌داشت: مدیران هر بلوک در مشارکت با مالکان همه واحدهای تحویل شده باید انشعابات برق و گاز خود را که تا محل ساختمان آمده است، راه‌اندازی کنند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با بیان اینکه واحدهای باقی‌مانده مسکن مهر آن شهر اکنون به ۱۹ هزار و ۱۸۲ واحد کاهش یافته است، از برنامه آن شرکت برای تحویل هفت‌ هزار واحد در دهه فجر و سه‌ هزار واحد دیگر قبل از اتمام سال جاری خبر داد.

محبت‌خواه از برنامه آن شرکت برای تکمیل واحدهای باقی مانده مسکن مهر پردیس در دولت سیزدهم خبر داد و ابراز امیدواری کرد با همکاری صندوق ملی مسکن و با تامین بخشی از منابع مالی صندوق و همچنین منابع شرکت عمران شهر پردیس بتوان واحدهای باقی مانده مسکن مهر را تکمیل کرد و پیش از اتمام این دولت تحویل متقاضیان داد.

وی تعطیلی کارگزاری‌ها را در شهر پردیس اقدامی برای شفافیت و عدم خرید و فروش واحدهای غیرمجاز با هدف سوداگری عنوان و بیان کرد: مدت کوتاهی است که همه اقدامات شرکت عمران شهر پردیس به شکل برخط به متقاضیان ارائه می‌شود.

بر پایه این گزارش، در شهر جدید پردیس ساخت ۸۴ هزار و ۱۷۲ واحد مسکن مهر از سال ۹۰ آغاز شد که نزدیک به ۳۰ هزار واحد آن برای تکمیل و اجرا به دولت سیزدهم محول شد.

انتهای خبر/

کد خبر 761725

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =