مشکلات حقوقی ۵۰۰ واحد مسکن مهر پرند رفع می‌شود

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند از تلاش برای رفع مشکلات حقوقی ۵۰۰ واحد مسکونی مهر این شهر و بازگشت این تعداد واحد به چرخه ساخت و ساز و تحویل به متقاضیان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز» و به نقل از وزارت راه و شهرسازی، آرش صیادی پیش از ظهر امروز اظهار کرد: حدود یک‌هزار و ۳۰۰ واحد مسکن مهر در پرند باقی‌ مانده است که به‌ طور عمده تعاونی‌ساز و دچار مشکلات و مسائل حقوقی هستند.

وی خاطرنشان کرد: اعضا با سازندگان مشکلاتی دارند که این مشکلات طی سال‌ها سبب شده تا عوارض حقوقی برای پروژه‌های باقی‌ مانده مسکن مهر و تکمیل آنها ایجاد شود.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند تصریح‌ کرد: بررسی‌های پرونده‌های این واحدهای باقی‌ مانده مسکن مهر پرند نشان می‌دهد که ۵۰۰ واحد از آنها امکان رفع توقیف و تکمیل و تحویل به متقاضیان را دارند که تلاش خواهد شد تا به چرخه ساخت مسکن و تحویل به متقاضیان برگردد.

بر پایه این گزارش، از ابتدای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهر پرند ۹۵ هزار واحد مسکن مهر برنامه‌ریزی شد که از زمان اجرای طرح تاکنون نزدیک به ۹۴ هزار واحد تکمیل و تحویل متقاضیان شده است و دولت سیزدهم تلاش دارد تا واحدهای دارای مشکلات حقوقی را با رفع نواقص آن تکمیل کرده و تحویل متقاضیان بدهد.

انتهای خبر/

کد خبر 761726

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =