صهیونیسم بین‌المللی نمی‌تواند چهره خود را تطهیر کند

مدیر حوزه علمیه پاکدشت امپراتوری دروغ را شکست‌خورده دانست و گفت: امروز صهیونیسم بین‌المللی با وجود تعدد جنایات و توطئه‌های ضدبشری دیگر نمی‌تواند چهره خود را نزد افکار عمومی دنیا تطهیر کند.

حجت‌الاسلام عبدالمحمد سعدونی مدیر حوزه علمیه امام صادق (ع) شهرستان پاکدشت در گفتگو با خبرنگار سرویس فرهنگی پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، درباره شکست امپراتوری دروغ، اظهار کرد: اطلاع دقیق و آگاهی صحیح پیرامون وقایع روز از پیدایش جایگاه دروغ و دروغ‌پراکنی در جامعه جلوگیری می‌کند.

وی بیان کرد: نبود آگاهی سبب می‌شود سوداگران و آنهایی که از نشر اخبار خلاف واقع سود می‌برند، به‌دروغ پراکنی پرداخته و از این طریق اهداف خود را دنبال کنند، بنابراین رسانه می‌تواند مطالب و محتواهای مورد نیاز جامعه را به‌موقع و با تخصص کافی با کمک علم روز و هنر انتقال مفاهیم، به مردم رسانده و راستای در جامعه نقش‌آفرینی کند.

مدیر حوزه علمیه پاکدشت با تأکید بر ضرورت آگاهی نسبت به مسائل پیرامون، مطرح کرد: در این صورت دیگر امپراتوری دروغ مجال آن را نمی‌یابد که به اهداف خود رسیده و در میدان فرصتی برای عرض‌اندام داشته باشد، بنابراین متولیان دغدغه‌مند در قبال سواد و فرهنگ جامعه، باید با کمک افراد متخصص به سؤالات روز مردم پاسخ دهند.

حجت‌الاسلام سعدونی با اشاره به اهمیت آگاه‌سازی مردم، بیان داشت: با شناخت نیازهای جامعه، ایجاد یک حلقه میانی بین متخصصان علمی و آحاد جامعه، باید پیش از شبهه‌پراکنی و القاء اطلاعات ناصحیح از سوی جبهه معاند و دشمنان و اقدام آنها برای اینکه اذهان جامعه را به سمت تحقق اهداف خود سوق دهند، از جبهه مقابل سبقت گرفته و آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی کنیم.

وی در ادامه افزود: مسائل روز دنیا گوناگون و مختلف و برای هر واقعی، یک خلاف واقع قابل‌تصور است، البته امپراتوری دروغ با همه تلاش‌ها و سرمایه‌گذاری‌ها شکست‌خورده امروز دیگر صهیونیسم بین‌المللی نمی‌تواند چهره خود را تطهیر کند چرا که دست حکام امپراتوری دروغ رو شده است.

مدیر حوزه علمیه پاکدشت با اشاره به شبهه‌افکنی‌های فراوان دشمنان در جامعه، خاطرنشان کرد: در مسائل روز از جمله مسائل اقتصادی و امنیتی، اجتماعی و فرهنگی می‌بینیم که آن‌ها با خلق مسئله جدید قصد ضربه‌زدن را دارند و اگر گمان ببریم که امپراتوری دروغ تعطیل شده این گمان خودش یک دروغ است.

انتهای خبر/

کد خبر 761760

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =