دشمنان در مقابل انقلاب راهی جز تحریف ندارند

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج استان تهران درباره ابعاد شکست امپراتوری دروغ، گفت: دشمنان در مقابل موفقیت‌های ایران، راهی جز تحریف واقعیت‌های انقلاب اسلامی ندارند.

احمد بوربور، مسئول سازمان فضای مجازی بسیج استان تهران در گفتگو با خبرنگار سرویس سیاسی پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، درباره علت پیدایش امپراتوری دروغ و ابعاد و عوامل شکست آن، اظهار کرد: امروز انقلاب اسلامی گروهی از کشورهای استکباری مدعی ابرقدرتی در دنیا را مقابل خود می‌بیند.

وی بیان کرد: دشمنان برای مقابله با انقلاب و جمهوری اسلامی، دست‌به‌دست هم داده و یک امپراتوری را با هدف براندازی تشکیل داده‌اند که در جریان‌های مختلف سیاسی و اجتماعیِ قبل و بعد از انقلاب اسلامی دست به تحریف روایات و واقعیت‌ها زده‌اند.

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج استان تهران با اشاره به دلایل مختلف تشکیل امپراتوری دروغ، بیان داشت: در ۴۵ سال گذشته کشور ما قوی‌تر شده و دشمنان راهی جز تحریف واقعیت‌ها در مقابل ایران ندارند، آن‌ها در قائله‌های مختلف به‌ویژه میدان نظامی شکست‌خورده و امروز دست به‌ دروغ‌پراکنی و دروغ‌بافی روی آورده‌اند.

بوربور از جهاد تبیین به عنوان بهترین راهکار مقابله و شکست امپراتوری دروغ یاد و تأکید کرد: بایستی واقعیت‌های دنیای امروز و وقایع رخ داده در کشورمان و دشمنی‌های آمریکا، رژیم صهیونیستی و کشورهای استکباری علیه ایران اسلامی را برای نسل امروز بیان کنیم.

وی درباره علت شکست جریان دروغ، مطرح کرد: عوامل شکستی که برای این امپراتوری دروغ متصور است، همراهی نکردن مردم با این جریان به‌ویژه در جریانات سالگرد اغتشاشات و عدم باور مردم نسبت به دروغ‌ها و کشته‌سازی‌ها دشمنان و شناخت درست آن‌ها نسبت به رسانه‌های دروغگو و دروغ‌باف‌ها بود.

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج استان تهران در همین رابطه خاطرنشان کرد: ایستادگی و مقابله مردم و نیروهای نظامی و انتظامی با برهم‌زنندگان نظم و آسایش عمومی نیز جزو راه‌های عوامل شکست دشمنان بود که رقم خورده، همچنین عدم حمایت مالی دولت‌های استکباری از رسانه‌های دروغگو منجر به شکست امپراتوری دروغ شده است.

انتهای خبر/

کد خبر 761770

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =