زمستان فیروزکوه، بهاری شد

راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن همزمان با چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی روز یکشنبه با حضور پرشور و انقلابی اقشار مختلف مردم در شهرستان فیروزکوه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، راهپیمایی پرشور ۲۲ بهمن ماه در شهرستان فیروزکوه همزمان با سراسر کشور امروز از ساعت ۱۰ صبح از میدان امام خمینی (ره) به سمت میدان معلم با حضور پرشور مردم ولایتمدار و انقلابی شهرستان فیروزکوه برگزار شد.

مردم شهرستان فیروزکوه در این راهپیمایی با سر دادن شعارهایی همچون «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» خشم و انزجار خود را از توطئه‌ها و فتنه‌های استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و رژیم صهیونیستی اعلام کردند.

مردم ولایتمدار فیروزکوه در بهار چهل‌ و پنجم انقلاب اسلامی با حضور خود اعلام کردند با وجود تمام مشکلات پای نظام جمهوری اسلامی هستند و برای حفظ آرمان‌های انقلاب اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.

در جشن چهل و پنجم انقلاب اسلامی شاهد حضور پیر و جوان، زن و مرد، کودک و نوجوان، دهه پنجاهی‌ها و دهه نودی‌ها در کنار هم بودیم؛ حضور مردم تاکیدی بر خواسته آنها برای «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» بود.

زمستان فیروزکوه، بهاری شد

آمریکا و غرب هیچگاه دلسوز مردم ایران نیستند

مرتضی درویشی یکی از جوانان فیروزکوهی حاضر در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، گفت: آمریکا و هم‌پیمانان او در سالی که گذشت، بیش از پیش خباثت و دشمنی خود را نسبت به ملت ایران نشان دادند، آنها ثابت کردند هیچگاه دلسوز مردم ایران نیستند و به هر وسیله‌ای مردم ایران را به عقب خواهند راند و مانع پیشرفت کشورمان خواهند شد.

وی همچنین به فتنه سال گذشته اشاره و اظهار کرد: در فتنه پائیز سال گذشته هر نوع وحشی‌گری را از سوی رژیم صهیونیستی و آمریکا نسبت به مردم دیدیم که نشان داد هیچگاه به فکر آزادی و استقلال ما نبوده‌اند! آن‌ها فقط به دنبال اهداف شوم خود در غارت سرمایه‌های کشورها هستند.

این جوان فیروزکوهی تأکید کرد: همچنین اخیراً آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها با ترور مردم در کرمان نشان دادند با خود مردم ایران دشمن هستند؛ با تحریم‌های ظالمانه ثابت کردند درصدد نابودی مردم ایران هستند و هیچ رحمی حتی به بیماران هم ندارند.

زمستان فیروزکوه، بهاری شد

باید در مسیر انقلاب ثابت قدم باشیم

فاطمه میرزایی دیگر شهروندان فیروزکوهی در خصوص حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت:دشمنان به ما نشان دادند باید بیش از پیش در این مسیر ثابت‌قدم باشیم؛ این میزان از خباثت و دشمنی نشان از حقانیت مسیر انقلاب اسلامی دارد.

وی اشاره کرد: مردم ایران در این مسیر کم خون ندادند، پس به این راحتی از این انقلاب دست نمی‌کشند؛ مردم ایران جوانان خود را برای استقلال و آزادی این کشور دادند پس هیچگاه دوباره به دوران رژیم شاهنشاهی و وابستگی به کشورهای دیگر برنمی‌گردند.

این شهروند فیروزکوهی تأکید کرد: در مسیر پیشرفت همیشه و برای هر کشوری مشکلات وجود دارد، مشکلات ایران اسلامی با دشمنی دشمنان اسلام بیشتر از دیگر کشورهاست ولی ما در مسیر پیشرفت هستیم؛ با وجود تمام مشکلات امروز به پیشرفت‌های زیادی دست پیدا کرده‌ایم و این همچنان ادامه داد.

میرزایی اشاره داشت: به گفته امام (ره) انقلاب ما انفجار نور بود، هر چه این نهال انقلاب رشد می‌کند به این مسئله بیشتر می‌رسیم؛ نور انقلاب اسلامی ایران در جهان تابیده شده و بسیاری از مظلومان جهان امروز بیدار شدند.

زمستان فیروزکوه، بهاری شد

مردم پیوند ناگسستنی با انقلاب اسلامی دارند

همچنین در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن حجت‌الاسلام غلامرضا نیکدل، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فیروزکوه گفت: مردم با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دادند، پیوندی ناگسستنی با انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران دارند.

وی در ادامه افزود: مردم بابصیرت ایران وقتی توطئه‌های دشمنان را می‌بینند بیش از پیش پشت نظام و انقلاب اسلامی می‌ایستند؛ راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال و حضور پرشور و باشکوه مردم نشان داد ملت ایران همچنان پای آرمان‌های انقلاب و امام راحل (ره) و شهدای گرانقدر ایستاده است

حجت‌الاسلام نیکدل خاطرنشان کرد: مردم ایران امسال در راهپیمایی ۲۲ بهمن برائت و انزجار خود را از اقدامات جنایتکارانه رژیم جعلی صهیونیستی و آمریکا در ترور سران جبهه مقاومت، ترور مردم بی‌گناه کرمان، کشتار مردم بیگناه غزه و اقدامات بیشماری که در طول تاریخ انجام داده‌اند، اعلام کردند.

وی اشاره داشت: مردم قطعاً راه شهدای عزیز این مرز و بوم را ادامه می‌دهند و محکم در این راه قدم خواهند برداشت.

زمستان فیروزکوه، بهاری شد

مردم ثابت کردند بر عهد خود با امامین انقلاب پایبند هستند

فرماندار شهرستان فیروزکوه در جمع مردم انقلابی فیروزکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: قطعاً راهپیمایی امروز ادامه مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن سال ۵۷ است؛ امروز مردم فیروزکوه ثابت کردند پیوند آنها با انقلاب اسلامی جدایی‌ناپذیر بوده و تمام توطئه‌ها و ترفندهای دشمن خوابی بیش نیست؛ مردم امروز ثابت کردند بر عهد خود با امامین انقلاب پایبند هستند.

محمد حیدری‌منش خاطرنشان کرد: در این راهپیمایی مردم در شهر و روستا با انقلاب اسلامی تجدید میثاق می‌کنند؛ بعد از ۴۵ سال برای تجدید میثاق همه در میدان آمدیم و پایداری به ارزش‌ها را فریاد زدیم؛ امروز در عید فطر انقلاب اسلامی تحول مادی و معنوی نظام مقدس جمهوری اسلامی را شاهد هستیم.

وی تأکید کرد: امسال تجدیدمیثاق شد که ما بر استقلال خود پایبند هستیم و دشمنان ما در اراده این مردم شریف اثرگذار نیستند؛ امروز برخلاف تمام توطئه‌های دشمن مردم پای کار انقلاب ایستاده‌اند و تکرار کردند جنگ‌های ترکیبی دشمن علیه ملت ایران بر اراده آن‌ها تاثیری ندارد.

فرماندار شهرستان فیروزکوه اشاره داشت: حضور مردم در صحنه‌های مختلف علاج حل مشکلات کشور است، دولت مردمی با نگاه جهادی در تلاش است مشکلات مردم را حل نماید، در این دولت گفتمان واحد در کشور صورت گرفت و دولت در رویه خود ثابت کرد همسو با نگاه رهبری است.

حیدری‌منش تصریح کرد: افزایش فروش نفت، رفع ناترازی انرژی، تعامل بر مبنای عزت و اقتدار با کشورها در سیاست خارجی، تکمیل پروژه‌های نیمه تمام و راکد دولت قبل، افزایش تولید خودرو و واگذاری کار به مردم از جمله دستاوردها و خدمات دولت مردمی آیت‌الله رئیسی است.

وی عنوان کرد: در ۱۱ اسفندماه خروش دیگری از مردم ولایتمدار شهرستان فیروزکوه در عرصه انتخابات شاهد خواهیم بود، تصور دشمن در قضیه فشار حداکثری بر این است که مردم در این موضوع عقب نشسته‌اند و جایی که باید تبلور حضور خود را نشان دهیم انتخابات است؛ باید به دشمن نشان دهیم در صحنه هستیم.

فرماندار شهرستان فیروزکوه ادامه داد: با حضور مردم به دشمن نشان می‌دهیم نظام مقدس جمهوری اسلامی به رهبری آیت الله خامنه‌ای و پای کار بودن مردم ولایتمدار پا بر جا است؛ مردم با حضور در انتخابات این پیام را به دشمنان می‌دهند که پای کار انقلاب هستند و دشمنان با این حضور عقب‌نشینی می‌کنند.

انتهای پیام/*

کد خبر 763127

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =