جشن باشکوه انقلاب پایانی بر یاوه‌گوئی‌ها است

رئیس عقیدتی سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: حضور اقشار مردم در جشن چهل و پنجمین بهار انقلاب مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان، دشمنان، جریان منافقان و سلطنت‌طلبان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، حجت‌الاسلام عبدالعلی گواهی ظهر امروز در جمع راهپیمایان یوم‌الله ۲۲ بهمن در شهرستان ری، اظهار کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷، ایستادگی ملت ایران در مقابل ظلم و ستم به نتیجه رسیده و دست ابرقدرت‌های داخلی و خارجی از منافع ملی کوتاه شد.
وی با اشاره به ایستادگی امام خمینی (ره) با تکیه بر پشتوانه مردمی در مقابل زورگویان، بیان کرد: سرمایه انقلاب اسلامی مردم ایثار و فداکاری هستند که با نثار جان و مال خود توانستند، انقلاب را به پیروزی برسانند.
رئیس عقیدتی سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح تأکید کرد: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون دشمنان از طریق توطئه‌ها و نیرنگ‌های مختلف به دنبال ساقط کردن انقلاب بوده و با ترور، تحرکات قومی، تحمیل جنگ هشت ساله و هزاران فتنه دیگر می‌خواسته‌اند این هدف خود را محقق کنند.
حجت‌الاسلام گواهی عنوان کرد: جمهوری اسلامی در روزهای نخست با شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی توانسته این شعار را گام به گام به ثمر برساند، استقلال در کشور به وجود آمد و مردم شریف ایران در مقابل تحریم‌ها و تهدیدهای اقتصادی، سیاسی و فرهنگی ایستادگی کردند تا امروز به کشوری مستقل و قدرتمند تبدیل شود.
وی جوانان فناور و توانمند در حوزه‌های مختلف را یکی یکدیگر از دارایی‌های جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: در حالی در دوران دفاع مقدس رزمندگان اسلام حتی سیم خاردار در اختیار نداشتند که امروز کشورمان به دستاوردهای بزرگی در حوزه‌های نظامی و دفاعی دست یافته است.
رئیس عقیدتی سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: در حالی دشمنان از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون فتنه‌های بسیاری قائله کوی دانشگاه، فتنه‌های ۱۳۸۸ و ۱۴۰۱ و توطئه‌های زیادی را با هدف براندازی انقلاب و نظام جمهوری اسلامی رقم زده‌اند که در سایه بصیرت مردم این نقشه‌ها نقش بر آب شده است.
حجت‌الاسلام گواهی با مقایسه‌هایی کوتاه از دوران رژیم پهلوی و انقلاب اسلامی در کشور، گفت: در حالی شاه ملعون سرمایه‌های هنگفتی را از کشور خارج کرد که امروزه و به برکت انقلاب اسلامی با وجود تحریم‌ها و تهدیدها، پیشرفت‌های اقتصادی بسیاری به دست آمده و تحریم‌ها را دور زده‌ایم.
وی خاطرنشان کرد: در حالی برخی‌ها امروز معتقدند آزادی در کشور وجود ندارد که در دوران ستمشاهی یک شهروند ایرانی جرأت نداشت حتی به یک مأمور آمریکایی چیزی بگوید، در حالی معاندان می‌گفتند جمهوری اسلامی جشن ۴۰ سالگی خود را نخواهد دید که امروز حضور اقشار مردم در جشن چهل و پنجمین بهار انقلاب مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان، دشمنان، جریان منافقان و سلطنت‌طلبان است.
انتهای خبر/

کد خبر 763147

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =