تجلی شور و شعور در راهپیمایی مردم پاکدشت

در چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مردم ولایت‌مدار شهرستان پاکدشت بار با حضور پرشور و حماسی خود در راهپیمائی ۲۲ بهمن، برگ زرینی دیگر در تاریخ این شهرستان رقم زدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، صبح امروز خورشید که از افق طلوع کرد، گویی نغمه شور و شعور را در دل آسمان نواخته و سیل خروشان مردم از پیر و جوان، زن و مرد، از هر کوی و برزن به‌سوی میدان آزادگان سرازیر شد تا بار دیگر مردم با آرمان‌های امام خمینی (ره) و شهدا تجدید میثاق کنند.
امروز، خیابان اصلی پاکدشت مملو از حضور مردمی بود که با شور و شعف وصف‌ناپذیری آمده بودند تا سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن بگیرند، این راهپیمایی که از میدان آزادگان آغاز شد، سیل خروشان مردم از پیر و جوان، زن و مرد را به خیابان‌های پاکدشت کشاند تا بار دیگر نوای انقلاب در این شهر ولایتمدار طنین‌انداز شود.
در این راهپیمائی، اقشار مختلف مردم با در دست‌ داشتن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران، پلاکاردها و دست‌نوشته‌هایی با مضامین انقلابی، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های امام خمینی (ره) و شهدا، خشم و انزجار خود از استکبار جهانی و آمریکای جنایتکار را فریاد زدند.


حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، در شرایطی که دشمنان با تمام توان به دنبال ضربه‌ زدن به‌ پیکره نظام جمهوری اسلامی هستند، پیامی روشن برای آن‌ها داشت و نشان داد مردم ایران همچنان پایبند به آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند.
در این میان، حضور پرشور خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، جلوه‌ای معنوی و حماسی به این مراسم بخشیده بود، کودکان با شور و شوقی کودکانه، پرچم‌های ایران را در دست گرفته بودند و سرودهای انقلابی می‌خواندند.
جوانان با گام‌هایی استوار و عزم‌هایی راسخ، در صفوف راهپیمایان حاضر شده بودند، تا نشان دهند که راه انقلاب اسلامی ادامه دارد، مردان و زنان با بصیرت و آگاهی، در این راهپیمایی شرکت کرده بودند تا بار دیگر با آرمان‌های امام خمینی (ره) و شهدا تجدید میثاق کنند.


در این راهپیمایی، شور و شعور در هم آمیخته بود و مردم با فریادهای رسا، انزجار خود از دشمنان و تعهد خود به‌ نظام اسلامی را به نمایش گذاشتند، حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بار دیگر به جهانیان نشان داد ملت ایران، همواره پشتیبان نظام و انقلاب بوده و با وجود تمام مشکلات و توطئه‌های دشمنان، پای آرمان‌های خود ایستاده‌ است.
حضور اقشار مختلف مردم از همه اقوام و مذاهب، نشان‌دهنده وحدت و انسجام ملی بوده و حماسه‌ای دیگر در تاریخ پر افتخار ایران اسلامی بود تا سال‌های آینده به یادگار خواهد ماند.

انتهای خبر/

کد خبر 763152

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =