مردم کهریزک در جشن انقلاب گُل گاشتند

در راهپیمایی امروز بخش کهریزک صحنه‌هایی بسیار پرشور و سرنوشت‌ساز قابل مشاهده بود، حضور خانواده شهدا نیز از جلوه‌های چشم‌نواز راهپیمایی بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، امروز و همزمان با سراسر کشور راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه و جشن پیروزی انقلاب در باقرشهر و کهریزک با حضور خانواده معظم شهدا، مسئولان، دانش‌آموزان، بسیجیان، اقشار مختلف جامعه و پیر و جوان از نسل انقلاب گرفته تا نسل‌های جدید برگزار شد.

در راهپیمایی امروز صحنه‌هایی بسیار پرشور و سرنوشت‌ساز قابل مشاهده بود؛ حضور خانواده شهدا نیز از جلوه‌های چشم‌نواز راهپیمایی بود، روزی فرزند غیورشان با صداقت و ایثار برای دفاع از وطن به میدان تکلیف قدم گذاشت و امروز خودشان برای دفاع از ولایت به میدان آمدند.

این جشن پیروزی نشان‌دهنده همبستگی و وحدت آحاد مختلف جامعه بود، حضور پدر و مادر شهدا با عکس فرزند شهیدشان، نمادی از مبارزه و تلاش بی‌وقفه است که تاکنون در زندگی نسل‌های انقلابی جاری است؛ همچنین، حضور نسل جدید که پای کار انقلاب هستند، نشان از تداوم اراده انقلابی در جامعه ماست.

از صحنه‌هایی که وقتی اتفاق افتاد تمام توجه را در برمی‌گرفت، آتش‌زدن پرچم آمریکا و اسرائیل بود که نشان از بصیرت مردم داشت و نوجوانان نسل نو که پیش از آتش‌زدن پرچم دشمن را لگد کرده بودند در زمان سوختن نیز به طرف آن سنگ پرتاب می‌کردند.

در کنار حضور افراد مسن، نسل جدیدی از جوانان در میان جمعیت بودند که فروغ انقلاب و پیروزی را صدا می‌زدند و همچون خونی تازه در رگ و پی انقلاب و کشور جریان داشتند.

امروز، با دیدن این صحنه‌ها و شاهد بودن حضور گسترده از اقشار مختلف جامعه، عقیده هر فرد ناآگاه یا گمراهی را نسبت‌ به عدم همراهی مردم با انقلاب تغییر می‌دهد و نقشه‌های شوم دشمنان را نقش‌ بر آب می‌کند.

بی‌شک پیام صلح، عدالت و پیشرفت ملت ایران که از این راهپیمایی منتشر شد و مسیر ۴۵ ساله بابرکت انقلاب را نشان می‌داد، به تمام ملت‌های آزادی‌خواه دنیا صادر شد.

بی‌شک آینده‌ای روشن با دست انسان‌های انقلابی در پیش‌رو است و نسل‌های بعدی نیز مسئولیت تحقق آن را بر عهده خواهند گرفت.

روزهای پایانی بهمن ماه سال ۵۷ تداعی‌گر خاطرات شور و شعف انقلابیون با حماسه‌های بیان نشدنی است؛ جوانان این مرز و بوم با جوانمردی و شجاعت اولین جرقه‌ها برای آتش‌زدن پرچم دشمن را مهیا کردند، آتشی که با شعله‌ای بزرگ دودمان ستمگران را به کوهی از خاکستر تبدیل کرد.

بی‌شک شهدا نیز در این روز بزرگ همراه با مردم گام برداشته و به همراه خانواده خود به راهپیمایی می‌آیند تا تولد انقلاب اسلامی را جشن بگیرند.

با هر قدم مردم یک برگ از کتاب عزت نوشته می‌شد و با هر نفس حاضران گرایش بیشتری به استقامت دربرابر تحریم‌ها و فشار دشمنان حاصل می‌گشت تا با روحیه‌ای تازه در مسیر فردا حاضر شوند.

امروز و فردا، دستخوش حرکتی مردمی است که سعی و همت مردم این سرزمین را در دل خود دارد و در برهه‌ای که طنین بهار به گوش می‌رسد به عرصه ظهور می‌رسد.

نسل جوان و نوجوانان دهه هشتادی و نودی در جمع حاضر بودند و شعار مرگ بر آمریکا سر می‌دادند تا مشتی محکم بر دهان دشمنانی بزنند که نوجوانان ایران را جدا از انقلاب و مخالف نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌دانستند و تمام دروغ‌هایشان برملا شد.

انتهای خبر/*

کد خبر 763154

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =