ورامین نگاره‌ای زیبا از حماسه ۲۲ بهمن است

صبح ۲۲ بهمن در ورامین، خورشید از لابه‌لای پرچم‌های سه‌رنگ ایران، طلوعی دیگر را به نظاره نشست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، ورامین دیار ۱۵ خرداد، در روز ۲۲ بهمن ۱۴۰۲، به نگاره‌های از شور و شعور تبدیل شد و مردم این شهرستان با حضور پرشور و حماسی خود در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، بار دیگر با آرمان‌های امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب تجدید میثاق کردند.

این راهپیمایی که از میدان امام حسین (ع) آغاز و تا مسجد جامع ادامه داشت، مملو از خروش انقلابی مردمی بود که با عزمی راسخ و گام‌هایی استوار، چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی می‌داشتند.

حضور اقشار مختلف مردم از پیر و جوان، زن و مرد، دانش‌آموز و دانشجو، کارمند و کارگر، کشاورز و بازاری، نشان‌دهنده وحدت و انسجام ملی در برابر دشمنان بود.

از پیر و جوان، زن و مرد همه آمدند تا در این حماسه عظیم شرکت کرده و با فریادهای رسا، انزجار خود را از دشمنان، خود به نظام اسلامی را به نمایش بگذارند.

در این روز، پدران و مادران به همراه فرزندان خود، از کوچک و بزرگ در راهپیمایی شرکت کردند و با شور و شعفی وصف‌ناپذیر، آرمان‌های انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

در این میان، حضور کودکان و نوجوانان در کنار پدران و مادران خود، شور و شعف خاص به راهپیمایی ۲۲ بهمن بخشیده بود و دهه نودی‌ها با شور و شوقی کودکانه، پرچم‌های ایران را در دست گرفته و سرودهای انقلابی می‌خوانند.

ورامین، نگاره‌ای از حماسه یوم‌الله ۲۲ بهمن

خانواده‌ها با حضور خود در این راهپیمائی نشان دادند که انقلاب اسلامی، انقلابی مردمی برای خانواده‌ای است که همه آحاد جامعه در حفظ و تداوم آن، نقشی اساسی دارند.

حضور خانوادگی در راهپیمایی ۲۲ بهمن، نشان‌دهنده پایبندی‌ها به آرمان‌های انقلاب اسلامی، عزم و اراده خانواده‌ها برای حفظ و تداوم انقلاب اسلامی همچنین انتقال فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل جدید بود.

در کنار خانواده‌ها اقشار مختلف مردم از همه اصناف، روحانیون و طلاب حوزه‌های علمیه، دانش‌آموزان و دانشجویان، فعالان فرهنگی و هنری، ورزشکاران و پیشکسوتان ورزشی حضور چشمگیری داشتند.

مردم این شهرستان با حضور پرشور و حماسی خود، نشان دادند همیشه در صحنه‌های دفاع از انقلاب و نظام اسلامی حضور خواهند داشت و با وحدت و انسجام خود، از آرمان‌های خود محافظت خواهند کرد.

این حماسه عظیم، پیامی روشن برای دشمنان نظام اسلامی است که ملت ایران، ذره‌ای از آرمان‌های خود عقب‌نشینی نخواهند کرد و تا پای جان از انقلاب اسلامی خود دفاع کرد.

مردم حضور در این راهپیمایی را وظیفه هر ایرانی می‌دانستند و تأکید داشتند با مشارکت خود، به دشمنان نشان می‌دهند که در دفاع از انقلاب اسلامی، ید واحدی هستند.

آن‌ها معتقدند برای حفظ این انقلاب، خون‌ها داده‌اند و تا پای جان در دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستادگی خواهند کرد.

ورامین، نگاره‌ای از حماسه یوم‌الله ۲۲ بهمن

این حضور حماسی، بار دیگر به جهانیان نشان داد که ملت ایران، با تمام وجود از انقلاب و نظام خود دفاع می‌کنند و اجازه نمی‌دهند که دشمنان به آرمان‌های آن‌ها خدشه‌ای وارد کنند.

انتهای خبر/

کد خبر 763155

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =