۸۵ درصد از سرقت های پردیس کشف شده است

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس گفت: این فرماندهی توانسته ۸۵ درصد از سرقت های صورت گرفته را کشف کند.

به گزارش تهران نیوز ، سرهنگ غلامرضا حسنوند فرمانده انتظامی شهرستان پردیس بعدازظهر امروز در نشستی خبری با حضور اصحاب رسانه، اظهار داشت: طی ‌برنامه ریزی‌هایی که در جلسات متعدد با حضور اعضای شورای تامین و سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان انجام شده تمام مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن ‌ماه انتخاب  و تدابیر ترافیکی خاصی برای این روز برنامه ‌ریزی شده است.

حسنوند ادامه داد: تمام نیروهای فرماندهی انتظامی شهرستان پردیس برای هماهنگی با واحدهای خدمات رسان مانند اورژانس و آتش نشانی در آماده باش کامل هستند تا با مدیریت صحیح این مراسم هیچ گونه مشکلی برای تردد مسافرین و شهروندان بوجود نیاید.

وی اضافه کرد: مسیر های جایگزین برای تردد روان خودروها در کمربندی های شمالی و جنوبی شهرها مشخص شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس افزود: نیروی انتظامی همواره برای برقراری امنیت شهروندان تلاش کرده و برای استفاده از ظرفیت ادارات، سازمان ها و نهادهای توانمند در حوزه پیشگیری از جرم برنامه ریزی می کند.

حسنوند گفت: باید از همکاری افرادی مانند دادستان عمومی و انقلاب، فرماندار و اعضای شورای تامین شهرستان که در حوزه برقراری امنیت و نظم و ارتقا امنیت همکاری دارند تقدیر و تشکر شود.

وی بیان کرد: همواره عملکرد خود را بصورت ماهیانه رصد می کنیم تا از جایگاه خود در استان تهران آگاه شویم، در این فرماندهی نیز با همت، تعهد، غیرت و تعصب همکاران ما خدمات شبانه روزی به شهروندان ارایه شده و توانسته ایم رتبه دوم کشف و مقابله با جرایم را در استان تهران کسب کنیم، البته کسب این رتبه بدون همکاری مردم شهید پرور شهرستان میسر نبود.

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس خاطر نشان کرد: در حالی که مقیاس حداکثری کشف سرقت های صورت گرفته ۶۵ درصد می باشد این فرماندهی توانسته ۸۵ درصد از سرقت های صورت گرفته را کشف کند.

حسنوند افزود: با توجه به مطالبات مقام معظم رهبری در رابطه برخورد با خرده فروشان مواد مخدر و جمع آوری معتادین متجاهر، انجام این امور را در دستور کار خود قرار داده ایم.

وی از شناسایی و بازرسی روزانه سه یا چهار محل عرضه مواد مخدر در شهرستان پردیس سخن گفته و تاکید کرد: این فرماندهی از ابتدای سال جاری تاکنون ۶۵۱ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر کشف شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس گفت: مواد مخدر کشف شده شامل ۸۱ کیلو و ۴۷۰ گرم تریاک، ۲ کیلو و ۶۲۱ گرم هروئین، ۱۱ کیلو و ۳۵۶ گرم شیشه، ۱۴۷ کیلو و ۸۷۹ گرم گراس، ۴۰۳ کیلو و ۳۸۴ گرم حشیش، ۲ کیلو و ۱۵۲ گرم شیره تریاک، ۱۷ کیلو و ۶۰۷ گرم تفاله تریاک و ۹۲۵ گرم سوخته تریاک است.

حسنوند از دستگیری ۲۹۰ نفر در رابطه با کشف این حجم از مواد مخدر خبر داده و خاطر نشان کرد: این افراد به مراجع قضایی معرفی شده و برخورد با این مراکز را تا زمان پاکسازی کامل شهرستان در دستور کار داریم.

وی اظهار داشت: تا کنون ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان انواع کالای غیر مجاز و قاچاق در شهرستان کشف و پرونده های تکمیل شده به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس افزود: برنامه کشف و برخورد با متخلفین در رابطه با قاچاق کالا مقطعی نبوده و همکاران ما این موضوعات را با جدیت پیگیری می کنند و در راستای حفظ امنیت شهروندان نهایت تلاش خود را دارند.

حسنوند همچنین از شناسایی و اعلام ۹۰ نقطه برای نصب دوربین های نظارت ترافیکی به فرمانداری و شهرداری ها سخن گفته و تاکید کرد: وظیفه نصب دوربین های پایش تصویری برعهده شهرداری ها بوده و امیدواریم با توجه به قراردادهای منعقد شده هرچه سریعتر عملیات نصب دوربین ها آغاز شده و راه اندازی شوند.

منبع: پردیس خبر انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =