معاون هماهنگی امور فرهنگی اجتماعی معاون اول رئیس جمهور گفت: برای تجهیز بیمارستان الغدیر که به دانشگاه شهید بهشتی واگذار شده به بودجه و تخصیص اعتبار نیاز است که با تامین آن تابستان این بیمارستان افتتاح می‌شود.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مهدی علیخانی، معاون هماهنگی امور فرهنگی اجتماعی معاون اول رئیس جمهور با همراهی عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس، شهردار پردیس، بخشداران منطقه و سایر مسئولین شهرستان از موزه روستای کرشت، بیمارستان الغدیر، تالار شهر پردیس و مدرسه اجتماع محور فاز هشت پردیس بازدید کرد.

معاون هماهنگی امور فرهنگی اجتماعی معاون اول رئیس جمهور در جمع خبرنگاران تصریح کرد: رصد و پایش وضعیت پروژه ها طی بازدید هایی از سوی بخش های مختلف دولت و در سطح استان تهران انجام می شود؛ روند پیشرفت آنها بررسی شده و اگر مشکلاتی در مسیر تکمیل، بهره برداری و تجهیز این پروژه ها وجود داشته باشد در بازدیدهای میدانی مورد ارزیابی قرار می گیرد و پیگیری ها برای رفع موانع صورت خواهد گرفت.

علیخانی افزود: یکی از اولویت های اصلی شهرستان پردیس تکمیل و افتتاح مجموعه درمانی و بیمارستان الغدیر است که بعد از سال های متمادی که کار راکد بوده و طی سال های اخیر خیرین زحمات و هزینه های بسیار زیادی را متقبل شده بودند و با پیگیری فرماندار شهرستان  روند انتقال این مرکز به دانشگاه شهید بهشتی به اتمام رسیده است.

وی در ادامه اظهار کرد: در جهت تکمیل و تجهیز و بهره برداری اقداماتی انجام شده و با پیگیری های صورت گرفته این انتقال انجام و در تلاش هستیم در ارتباط با تخصیص بودجه مورد نیاز، حداکثر تا پایان تابستان بخشی از این بیمارستان راه اندازی و مورد استفاده شهروندان قرار گیرد.

علیخانی تاکید کرد: اقدامات خوبی در شهرستان نوپای پردیس صورت گرفته و همزمان با پروژه های زیرساختی اقدامات فرهنگی، اجتماعی و آموزشی انجام می شود که این امر کمک می کند قبل از اینکه آسیب هایی به وقوع بپیوندد بخش قابل توجهی از آسیب ها کنترل شوند.

وی در خصوص فعالیت مدارس اجتماع محور، بیان کرد: این اقدام هم توانمند سازی را در ارتباط با جمعیت ساکن در پی دارد و همچنین شرکت عمران اماکنی که در شهر جدید پردیس در اختیار دارند در آینده مستقل شده تا بتوانند اشتغال را در خانواده ها به وجود بی آورند و جمعیت جوان که در این منطقه بتوانند از امکانات لازم در حوزه های ورزشی، فرهنگی و آموزشی استفاده کنند.

معاون هماهنگی امور فرهنگی اجتماعی معاون اول رئیس جمهور ادامه داد: شهرستان پردس ظرفیت های بسیاری دارد و علیرغم اینکه شهرستانی جوان محسوب می شود اما در برخی از زمینه ها در کشور نمونه و الگو است و می توان به مجموعه پارک فناوری و اقداماتی که در شهر پردیس انجام گرفته و یا پروژه هایی که در حال تکمیل است اشاره کرد.

انتهای پیام/*

برچسب‌ها

تبلیغات

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =