همایش ملی تکریم خیرین مدرسه ساز باحضور مسئولین شهرستانی و خیرین مدرسه ساز در مجتمع آموزشی و رفاهی فیروزه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار شبکه خبری تهران نیوز، همایش ملی تکریم خیرین مدرسه ساز باحضور حسینی نیا، مجری صدا و سیما، مدیر کل آموزش و پرورش، مدیرعامل مجمع خیرین شهرستان های استان تهران، نماینده مجلس شورای اسلامی، فرماندار، مدیر آموزش پرورش شهرستان و مسئولین شهرستانی و خیرین مدرسه ساز در مجتمع آموزشی و رفاهی فیروزه برگزار شد.

هدف از برگزاری این همایش تکریم و پاسداشت خیرین مدرسه‌ساز شهرستان فیروزکوه و تجلیل از اقدامات خیرانه آنها بود که به عنوان منابع و سرمایه‌های انسانی ارزشمند، تأثیر گذار و دارای اهمیت ویژه، شایسته قدرشناسی هستند.

فاطمه سیر مدیرآموزش و پرورش در این همایش با تقدیر از زحمات خیرین، اقدام ارزشمند آنها را در همه مسائل اقتصادی و عدالت اجتماعی تاثیرگذار دانست.

در این همایش رسولی نژاد، نماینده مردم شریف دماوند و فیروزکوه در مجلس مدیر کل آموزش و پرورش، مدیرعامل مجمع خیرین شهرستان های استان تهران نیز از اقدامات خداپسندانه ی خیرین مدرسه ساز شهرستان فیروزکوه تقدیر و تشکر کردند.

همچنین از تعدادی از خیرین مدرسه ساز با اهدای لوح تقدیر و تندیس تجلیل شد.

جامعه خیرین مدرسه‌ساز شهرستان فیروزکوه به عنوان بزرگترین تشکل مردمی سهم بسزایی در ساخت و توسعه مدارس شهرستان دارند و تاکنون در احداث تعداد ۲ مدرسه ،۱۵ کلاس درس،۳ نمازخانه مشارکت داشته است.

انتهای پیام/*

برچسب‌ها

تبلیغات

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =