تیتر سه سرویس

 • وعده های هشت ساله و ظرف های خالی

  وعده های هشت ساله و ظرف های خالی

  روحانی خواست همه این گناه‌ها را به گردن ترامپ بیندازد؛ غافل از این که دشمن یک شخص نیست؛ دشمن یک اردوگاه است. اوباما و ترامپ و بایدن با هم فرقی ندارند.

 • در تمجید تصمیم سیدحسن!

  در تمجید تصمیم سیدحسن!

  حجت‌الاسلام سیدیاسر خمینی اوایل هفته گذشته در سایت جماران خبر از انصراف حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسن خمینی از کاندیداتوری ریاست جمهوری داد.

 • تحریم‌های هدفمند در دستور کار دولت جدید آمریکا

  یادداشت/

  تحریم‌های هدفمند در دستور کار دولت جدید آمریکا

  شاید برای بسیاری از ایرانیان که درگیر افزایش شدید قیمت‌ها و صف‌های طولانی کالاهای اساسی مانند روغن و مرغ هستند، خبری که نوید کاهش قیمت‌ها را بدهد، بسیار شنیدنی و امیدوارکننده باشد.

 • لبنان به راه‌حل نصرالله چشم دوخته است

  یادداشت؛

  لبنان به راه‌حل نصرالله چشم دوخته است

  سعدالدین حریری با گذشت حدود شش ماه از زمانی که دوباره مأمور تشکیل کابینه شده، موفقیتی به دست نیاورده و کابینه «حسان دیاب» که پس از معرفی دوباره حریری از سوی رئیس‌جمهور به کابینه «تصریف الاعمال» تبدیل شده، در وضعیت «اغماء نسبی» به سر می‌برد.

 • اشکال از «برجام» است، نه ابعاد میز مذاکره!

  یادداشت؛

  اشکال از «برجام» است، نه ابعاد میز مذاکره!

  گویا آخرین موضع‌گیری سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، ذوق‌زدگی طرفداران «سیاست خارجی تحریم‌محور» را نسبت به قبل دوچندان کرده است!

 • مسیر حرکت از ماه خدا به شهر خدا

  مسیر حرکت از ماه خدا به شهر خدا

  ما بازای اجتماعی ماه الهی، مدینه الهی است که در این مدینه همانند این ماه، شیطان در غل و زنجیر است. وقتی انسان به سعادت و کمال می‌رسد که مانع اصلی حرکت از بین برود که شیطان است، از این‌رو در روابط و نسبت‌ها در مدینه فاضله، شیطان در غل‌وزنجیر هستند.

 • وقتی سرمایه‌گذار داخلی ارج ندارد

  وقتی سرمایه‌گذار داخلی ارج ندارد

  در آغاز سالی که به فرمان رهبر انقلاب به عنوان تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها نام‌گذاری شده است، اگر هر مسئولی قدمی بر خلاف این مسیر بردارد قطعا قابل گذشت نیست.

 • فهم مزیت مدیریت جهادی

  یادداشت/

  فهم مزیت مدیریت جهادی

  بی‌گمان، از دیدگاه تحلیل‌گران امروز دنیای سیاست، مهم‌ترین مفهوم سیاسی اسلام، مفهوم «جهاد» است، و از دیدگاه خاص بنیادگرایی شیعی به رهبری امام خمینی (ره)، «جهاد اکبر»، یک مفهوم عمیقاً فرهنگی و اجتماعی دارد.