حالت تاریک
سه‌شنبه, 29 خرداد 1403
معاون هماهنگ‌کننده ارتش:

رئیس‌‌جمهور جدید راه شهید رئیسی را ادامه دهد

رئیس‌‌جمهور جدید راه شهید رئیسی را ادامه دهد

معاون هماهنگ‌کننده ارتش گفت: رئیس‌‌جمهور جدید که قرار است بیاید، باید تلاش کند همان ویژگی‌هایی که شهید رئیسی در ارتباط با اداره کشور داشت را ادامه دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز» و به نقل از راه دانا، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری، معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری ۱۴۰۳، اظهار کرد: رئیس‌‌جمهور جدید که قرار است بیاید، باید تلاش کند همان ویژگی‌هایی که شهید رئیسی در ارتباط با اداره کشور داشت را ادامه دهد.

وی تاکید کرد: ملت ما باید با اقتدار در این انتخابات شرکت کنند و به همه دشمنان ثابت کنند که این ملت، ملتی سرافراز، زنده و پویا است و در کمترین زمان ممکن برابر قانون، رئیس‌جمهور خود را انتخاب می‌کند و پویایی کشور را حفظ می‌کند که این موضوع بسیار مهم است.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش بیان کرد: شاید بسیاری از کشورها فکر می‌کنند که کشور ما به دلیل نداشتن رئیس‌جمهور، ثبات ندارد، اما در عمل ثابت شده که ما ظرف ۵۰ روز برابر قانون، مجلس خبرگان را برگزار کردیم، رئیس مجلس مشخص شد و جلسات آن نیز برگزار گردید، اکنون هم فرآیند انتخابات آغاز شده و به موقع نیز به پایان خواهد رسید.

امیر دریادار سیاری ادامه داد: این نشان‌دهنده اقتدار مردم و مسئولان است که با تمام توان پای کار هستند و اجازه ندادند کوچک‌ترین خللی در اداره امور کشور به وجود آید؛ بلکه رئیس‌‌جمهور خود را نیز انتخابات می‌کنند و ان‌شاءالله او هم بتواند راه شهید رئیسی را ادامه دهد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از