حالت تاریک
سه‌شنبه, 26 تیر 1403

جدایی هافبک استقلال قطعی شد

جدایی هافبک استقلال قطعی شد

جدایی محمدحسین زواری از استقلال قطعی شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، یکی از بازیکنانی که در دوره مدیریت مصطفی آجورلو به استقلال پیوست، محمدحسین زواری است. بازیکنی که به همراه امید حامدی‌فر به جمع آبی‌های پایتخت اضافه شدند ولی حضور او در ترکیب آبی‌ها به تعداد انگشتان دو دست نیز نمی‌رسد.

در دوران ساپینتو با وجود بدشانسی و مصدومیت چندماهه زواری، او در چند دیدار برای استقلال به میدان رفت و عملکرد خوبی هم از خود به جا گذاشت و به نوعی جواب اعتماد ساپینتو را داد. او با وجود سن کم با حدود 35 بازی با پیراهن صنعت نفت از میان پیشنهادات خوب از چند تیم، استقلال را انتخاب کرد.

زواری بازهم در فصلی که گذشت چند پیشنهاد از تیم‌های داخلی و یک پیشنهاد خارجی از گرجستان و تیم تحت هدایت روی ماتا دستیار سابق ساپینتو داشت اما جواد نکونام هم قبل از شروع فصل و همزمان با نقل و انتقالات اعلام نیاز به این هافبک خوش آتیه و بازی‌ساز داشته وبارها مخالفت خودش را بابت جدایی محمدحسین اعلام کرد و اینگونه زواری تا انتهای فصل در استقلال ماندنی شد.

حالا با پایان فصل و اتمام قرارداد این هافبک جوان با استقلال، او از جمع آبی‌ها به امید فصلی بهتر جدا خواهد شد. باید دید که زواری کدام تیم را به عنوان مقصد بعدی خود انتخاب خواهد کرد.

منبع: ورزش سه
انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از