حالت تاریک
سه‌شنبه, 29 خرداد 1403
امام جمعه موقت پاکدشت:

کاندیداهای ریاست جمهوری اخلاق انقلابی را رعایت کنند

کاندیداهای ریاست جمهوری اخلاق انقلابی را رعایت کنند

امام جمعه موقت پاکدشت گفت : در حالی دشمنان به دنبال نشان دادن ضعف در کشور بودند، همبستگی مردم تیر کینه دشمنان را به سنگ زد.

عبدالمحمد سعدونی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان پاکدشت، اظهار کرد: در مراسم تشییع شهیدجمهور و یاران‌ صدیق جمهوری اسلامی ایران، مردم بسیار پرشور به میدان آمدند و در حالی که دشمنان به دنبال نشان دادن ضعف در کشور بودند این همبستگی تیر کینه دشمنان را به سنگ زد و این نشان از بصیرت ملت ایران اسلامی است. 

وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری مطالب ارزشمند و خطوطی را برایمان تبیین کردند که می تواند این حادثه تلخ را به بهترین شکل مرتفع کند، همه ما در هر پست و مقام و جایگاهی هستیم باید به دقت به ان بپردازیم، این انتخابات با انتخاب درست از سوی ملت شریف ایران می تواند آثار و دستاوردهای بسیاری داشته باشد و اگر اشتباه انتخاب شود دارای آسیب های بسیاری برای ملت ایران خواهد شد.

وی افزود: ما وظیفه داریم درست انتخاب کنیم، آنچه به ما مردم مربوط است، مشارکت بالاست که می تواند تکمیل کننده آن بصیرت و انتخاب دقیق مسئول ریاست جمهوری شود واین حضور پرشور مکمل آن حضور در تشییع پیکر مطهر شهید جمهور است و در بخش دیگر حضور پرشور باید به کاندیداهای ریاست جمهور نیز بیان کرد که مراقب اخلاق انقلابی باشند، انتخابات صحنه عزت ملت ایران است آن را تبدیل به کشاکش رقبا و بی آبروی ایران نکنید.

خطیب موقت نمازجمعه پاکدشت در ادامه به خصوصیات مهم ریاست جمهوری ایران اشاره کرد و بیان داشت: رهبر عزیز انقلاب نکات مهم و خصایص مهم تری را برای انتخاب رییس جمهور بیان فرمودند که از آن موضوعات می توان به اهمیت حفظ و گسترش میراث شهدای خدمت در جایگاه بین الملل اشاره کرد. امروز همه ما مسئولیت انتخاب را داریم، شخصی را انتخاب کنیم که دارای جایگاه سیاسی و دیپلماسی قوی بین الملل باشد تا جبهه مقاومت را حمایت کند.

وی در ادامه افزود: ایران بیش از پیش می تواند در صحنه بین المللی ایفای نقش کند و باید شخصی انتخاب شود که عمق راهبردی و آموزه های انقلابی را در جهان فعالتر کند. سعدونی در ادامه عنوان کرد: رییس جمهور آینده باید فعال،پرکار، جهادی، معتقد به موازین اسلام و مبانی انقلاب و نماینده مردم شهیدپرور ایران در عرصه های بین الملل باشد.

منبع: ایرنا

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از